Προς το περιεχόμενο

θεμα με εξοδα αποστολης απο γαλλια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους..

Αυτες τις μερες ειμαι στα παραγγελματα ενος πεταλιου για μπασσο το οποιο στο euroguitar κανει 140 euro ενω στο thomann 166 euro.Οποτε λεω να γλητωσω λεφτα..Στο σιτε αυτο ομως δεν ειχαν set shipping price για Ελλαδα οποτε εστειλα ενα μαιλ ρωτωντας ποσο θα παει και μου λενε 40 ευρο...Ενω στο thomann ειναι 20...Γιατι τοσο μεγαλη διαφορα?Και τελικως τα ιδια λευτα θα μου βγουν...Απο που να παραγγειλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τοσο μεγαλη διαφορα?

 

τωρα σοβαρολογεις οτι υπαρχει περιπτωση να γνωριζουμε τις λεπτομερειες της συμφωνιας που εχει κανει καθε εταιρεια με τα ταχυδρομεια της περιοχης της? :o

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

όντως που να ξέρουμε  :-\ ίσος να έχουν καλύτερο δύκτιο ίσος στο στέλνουν με ακριβή μεταφορική ίσος τσεπώνουν από τα μεταφορικά(γίνεται κατά κόρον στο e-bay..ισως τπτ από τα παραπάνω)...από thomann όλες μου οι συναλαγές ήταν άριστες και ποιοτικά και σε ταχύτητα το άλλο site δεν το γνωρίζω για να σου πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου