Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #8 - Πτώση τάσης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, τα έχουμε μπερδέψει λίγο μου φαίνεται....

 

Η Craft είναι στην Αλεξάνδρας, μεταξύ Κηφισίας και Πανόρμου. Δεν έχω περάσει καθόλου αυτές τις μέρες από εκεί, αλλά έχει μέχρι εκεί επεισόδια?

 

Beer Academy υπάρχουν πολλές, είχαμε πάει σε μία στην Αγ.Παρασκευή (νομίζω) και σε μία στο Χαλάνδρι (απέναντι από το Υγεία).

 

Αυτή που είναι στην Αγ. Παρασκευη σχετικά κοντά στις καφετέριες, και που είχαμε μαζευτεί πολύς κοσμος και είχαμε περάσει καταπληκτικότατα και είναι κοντά στο σπίτι του Μπλάντι Σαντεϊ και δεν είχε μπορεσει να έρθει και θα ζηλεύει για πάντα γιατί το έχασε αυτό το μοναδικό στα χρονικά γεγονος που δε θα ξαναγίνει γιατί είναι το ίδιο σπάνιο με μια vintage tele πάνω σε τιγκαρισμένο KRANK που δεν θα κάνει κάνει βζζζζζζζ, είναι η Oktoberfest.

 

(τωρα νοιώθω μαύρα σύννεφα να κυκλώνουν το κάρμα μου και τον κέρσορα του μπλάντι σάντεϊ να τριγυρνάει όπως το μυγάκι μου εκέι που λέει "ΒΑΝ" στο account μου :P ::) ;D)

 

Εδιτ: Τώρα είδα και το ποστ του Dkall. Εκέι γύρω τα είχανε κάψει όλα, οπότε δε νομίζω να ξαναπάνε...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 173
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Vrass:

 

Craft is exactly where you say it is! My parents live 5 minutes walk from there, and couldn't breath on sunday (and Tuesday).

 

I asfalia einai se apostasi bolis apo Panormou. Ta paidia den exoun adiko gia tin Craft.

Kalitera allou...

 

(Still London :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To περιβαλλον στην Craft ειναι πολυ ....ψυχρα ,βρε παιδι μου .....

μπυραρια με ...γαλαζιους τοιχους ....ελεος !!

Θελουμε ξυλινο ντεκορ , τζακι ,πανεμορφες σερβιτορες  και

μπολικους μεζεδες ...

 

προσωπικα , παω παντου  ;D

 

Φημες λενε οτι ο bloodakos απειλησε οτι θα κρατησει την αναπνοη του μεχρι τελικης πτωσης (like Ovelix) αν δεν γινει η  8,666 στην  Oktoberfest

 

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αγ. παρασκευη υπάρχουν 2 μπυραρίες κοντα μεταξυ τους, νομιζω οκτομπερφεστ αυτη που ειχαμε παει και beer academy λιγο πιο πανω (εκτος αν τα λεω αναποδα?). Δεν εχω κανενα προβλημα γι αυτες. 

 

Το μειονεκτημα οτι ημασταν λιγο στριμωγμενοι σε μια τεραστια τραπεζουμπα και τελικα γνωριζες μονο τους διπλανους σου. (και σε μενα καθισε ο ευρης διπλα, αστα χαλια)  ;D

 

Αν υπαρχει καμια εναλλακτικη θα μου αρεσε, οπως το zoo που προταθηκε (δεν ειναι στο χαλανδρι, κατω απ τη μεσογειων?) Θα προτεινα το easy livin' , συνορα παπαγου-χολαργου, αλλα δε θα το ξερετε...

 

οπου να'ναι αρκει να χωραμε και να μη καιγεται ο τοπος διπλα

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα καθισε ο ευρης διπλα, αστα χαλια  ;D

 

 

Μπα. Με μπερδευεις με αλλον. Εγω καθομουν διπλα σε μια λεπτη, ψηλη, μακρυμαλουσα με κοτσιδα :P

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω για craft με dkall, ειναι πολυ ωδειακό μέρος .;D

 

Kαι zoo παω αλλα δε θα χωραμε και easy living παω και οπου πειτε παω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως στην αγ.παρασκευη εχει ανοιξει μια καινουρια μπυραρια, λεγεται silly wizards, ειναι μακρυά απ τη πλατεια, κοντα στο Δημόκριτο, με πιο ευκολο παρκάρισμα. Εχει επισης και φαι (γιατι απ οτι εχω δει για καθε 2 μπυρες θελουμε και μια μεριδα λουκανικα, μπιφτεκια κλπ)... για αγ. παρασκευη προτεινω αυτη, ειναι πολυ ωραια!

(και θα ερθει και ο ευρης που ειναι κοντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση αυτή που προτείνει ο φίλος μας ο NicolasAth72. Το Beer Academy το βαριέμαι πάλι (το έχουμε χρυσώσει πια). Το όνομα Silly Wizards υπόσχεται πολλά οπότε λαμβάνει την προτίμησή μου  :P :)

 

Έλα να πάρουν φωτιά τα πμ! Στείλτε μου όπως πάντα συμμετοχή με κινητό (θα λάβετε και το δικό μου στην επιβεβαίωση) για να κρατήσω θέσεις. Ώρα έναρξης θα είναι στις 9. Χάρτες και οδηγίες από αύριο.

 

Όπως είπαμε, ο καθείς πληρώνει ξεχωριστά  ;)

 

 

 

Τι εννοεις "κοντα" ?  1600cc  και με τσαμπα ασφαλεια , εχει .....

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Δημοκριτο ??

πωπω !! δεν ξερω αν ειναι φθηνοτερα να νοικιασω Ινδιανο ανιχνευτη  η΄ να

παρω gps  :D

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου