Προς το περιεχόμενο

Κονσόλα μέχρι 300 ευρώ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αντί για κονσόλα, που στα 300€ max δεν παίζουν και πολύ καλές επιλογές, προσωπικά θα σου έλεγα να πάρεις μια κάρτα, που σε αυτά τα λεφτά παίζουν πολύ καλές λύσεις.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάρτα ήχου σκόπευα να πάρω μετά...πρώτα ήθελα να πάρω την κονσόλα...ούτως ή άλλως δεν τα χρησιμοποιώ τώρα αυτά απλά τα αγοράζω το καλοκαίρι θα γίνει η χρήση γιατί έχω σχολικές υποχρεώσεις (3η λυκείου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε ,τελείωσε με το καλό το σχολειο και τότε θα μπορείς να αφιερώσεις περισσότερο χρόνο για να καταλάβεις απ'την αρχή την όλη διαδικασία καλύτερα, αλλά πάνω απ'όλα το τί ακριβως εξυπηρετεί σωστά τις ανάγκες σου.

...τελείως φιλική συμβουλή. ;)

Εδώ θα είμαστε και τότε να βοηθήσουμε... άσε που μπορεί να έχουν βγει και καινούργια μηχανάκια

www.onlinerecording.org

forever changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ξαναλέω, πάρε κάρτα, μετά ηχεία και τέλος την κονσόλα. Τι να την κάνεις την κονσόλα; Βιάζεσαι σε κάτι; Που θα τη χρησιμοποιήσεις, αφού όπως λές έχεις υποχρεώσεις;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε άκου...εγώ όπως είπα και παραπάνω έχω υποχρεώσεις και διαβασμάτα αλλά μαζεύω εξοπλισμό από φέτος για ένα home studio που θέλω να φτιάξω. Έχω ήδη πάρει ένα sound module το roland jv-1080, σκοπεύω να αγοράσω τώρα ένα midi keyboard μεγαλύτερο γιατί πούλησα ένα 25αρι που είχα και μετά σκόπευα να πάρω κονσόλα, και κάρτα ήχου σκόπευα να πάρω προς το καλοκαίρι κάτι καλύτερο...δεν ξέρω τι να κάνω γιατί έχετε δίκιο και σε αυτά που λέτε. Για κάρτα ήχου επειδή πιστεύω πως είναι μεγάλη επένδυση σκόπευα να πάρω της digidesign την mbox αλλά τώρα μιας και μου λέτε να πάρω κάρτα ήχου λέτε να έπερνα την http://www.thomann.de/gr/focusrite_saffire_le.htm ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω επεσε τοσο 340 η ασπρη;Την ειχα παρει 550.

Εχει τους ιδιους προενισχητες με την digidesign.Καλυτερα παρε την ολοκληρωμενη την ασπρη ηδιαφορα ειναι μικρη στην τιμη και πιστευω οτι ειναι  πολυ καλυτερη απο το mbox.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεξε μονο αν η μητρικη που εχεις ειναι παλια κατω απο 800 Mhz- FSB ενδεχεται να δημιουργησει μια ασυμβατοτητα στο cubase-nuendo.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου