Προς το περιεχόμενο

Αγορά καινούργιου οργάνου,,, help


fotakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα σας.. διαθετω 3,000 ευρο για οργανο αλα χριαζομαι 2 οργανα ενα arranger κι ενα synth. το pa2x που εχω βαλει στο ματι μου δωσανε τιμη 2780 αρα αγοραζωντας αυτο σε 5 μηνες μπωρο να παρω το m3 ειναι ομως το m3 τοσο καλο οσο το extreme? φυσικα γινονται και παραλαγες του  τυπου περνω το pa2x και ενα μεταχιρισμενο triton.... παρακαλω πειτε μου τις ιδαιες σας

 

 

........ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λα'ι'κο σκυλαδικο ξερεις τα σημερινα μπουζουξιδικα αλα σκεφτομαι να δουλευω και καπιες μερες σε ταβερνες η club γι αυτο χριαζομαι το arranger

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατό και πολυ καλο arranger το PA2X.Απλα λιγο ακριβουτσικο.

Το extreme ειναι μια σταθερη αξια το οποιο πιστευω πως θα συνεχισει να ειναι για πολυ καιρο ακομα.

Το Μ3 ειναι "εξω απ'τα νερα σου".Οχι οτι δεν ειναι καλο(αλοιμονο)αλλα δεν εχει να σου προσφερει τιποτα "ακομα" στο ειδος της μουσικης σου.

Γνωμη μου:To "σετακι" PA2X+EXTREME σκοτωνει σε λαικα και οχι μονο.Απλα θα ξεφυγεις λιγο παραπανω απο τα 3000 ευρω.

 

 

Παντως ωραιο χριστουγεννιατικο δωρο κανεις στον εαυτο σου.Καλη τυχη! ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα τα 3,000 ευρω ειναι μονο για το arranger 2780 για την ακριβεια τωρα τιο αλο που θελω extra δε μπωρο να δωσο πανω απο 1500, και εχω ηδη ενα triton classic απλα θλω να αποσυρω το gem kai to roland με αυτα τα 2 που ειπα παραπανω ^*^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιορτες ερχονται,δουλειτσα θα υπαρχει,οποτε αφου φλερταρεις εδω και καιρο το PA2X "τσιμπησε" το.Εχεις και το classic οποτε δεν εχεις καποιο ιδιαιτερο προβλημα.

Αφου περασουν οι γιορτες και γεμισει λιγο η τσεπη σου,χτυπα και το extreme και σε καλη μερια.Παντως φτανουν και περισσευουν 1500 ευρω για extreme.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δε λεω 1500 για extreme φτανουν αλα πηρα τιμη για m3 1780 ευro καινουριο γι αυτο σκαλοσα τωρα βασικα μηπωσ ξερεις που  θα βρω σε καλη κατασταση μεταχιρισμενα εκτος απο εδω? καπια site η καπια καταστηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταστημα θα το παρεις πιο ακριβα απ'οτι σε ενα site. Και πιο δημοφιλες και οργανωμενο site(επι ελληνικου εδαφους) απο το noiz δεν γνωριζω φιλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε τελικα το παραγκηλα το οργανο χτες λογικα αυριο θα το εχω...αντε και ο θεος βοηθος θα σου πω εντιπωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου