Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dv247 - ερωτήσεις


Ripen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε αρχηγε μου...ΤΙ λες?? :o :o

 

ΣΤΑΘΕΡΕΣ τις εχει τις τιμες του ο...ανθρωπος...αλλα φυσικα τις εχει σταθερες στο ΝΟΜΙΣΜΑ της ΧΩΡΑΣ του...(κατι που θα διαπιστωσεις αν "γυρισεις" το νομισμα σε GBP απο EURO ,εχει τετοια δυνατοτητα το site του)

 

Πως ειναι δυνατον να...γινει αλλοιως...τι θες δηλαδη να ...επεμβαινει στις ΣΥΝΑΛΛΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ισοτιμιες της Τραπεζας της Αγγλιας? :o

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 233
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε αρχηγε μου...ΤΙ λες?? :o :o

 

ΣΤΑΘΕΡΕΣ τις εχει τις τιμες του ο...ανθρωπος...αλλα φυσικα τις εχει σταθερες στο ΝΟΜΙΣΜΑ της ΧΩΡΑΣ του...(κατι που θα διαπιστωσεις αν "γυρισεις" το νομισμα σε GBP απο EURO ,εχει τετοια δυνατοτητα το site του)

 

Πως ειναι δυνατον να...γινει αλλοιως...τι θες δηλαδη να ...επεμβαινει στις ΣΥΝΑΛΛΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ισοτιμιες της Τραπεζας της Αγγλιας? :o

 

Δικιο ... δεν το σκέφτηκα έτσι !!! Το παίρνω πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε...! :o ...ΨΕΜΑ ειναι αφου οι ΕΙΔΙΚΟΙ :P εδω μεσα ειχαν πει οτι ΣΙΓΟΥΡΑ θα ανεβει!! ;D ;D

 

μη πιστευεις τις ειδησεις,το NOIZ να διαβαζεις... ;D ;D

 

Γιατί δεν ανέβηκε?? Τα πράγματα μου μετά την αγορά πήραν + 300ε ... ασχέτως αν μετά ξαναέπεσε (που πάλι δεν έπεσε όσο είχε πέσει) ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχέτως αν μετά ξαναέπεσε

 

τωρα αυτο που ακουγεται σαν το "η Ελλαδα ειναι η μεγαλυτερη υπερδυναμη στον πλανητη ασχετως αν αυτο εχει να συμβει απο την εποχη του Μ.Αλεξανδρου.... ";D ;D

 

ΟΥΔΕΙΣ μπορει να προβλεψει τις συναλλαγματικες ισοτιμιες σε "κανονικους" καιρους,ποσο μαλλον τωρα που χανει η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα.....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΤΑΘΕΡΕΣ τις εχει τις τιμες του ο...ανθρωπος...αλλα φυσικα τις εχει σταθερες στο ΝΟΜΙΣΜΑ της ΧΩΡΑΣ του...

Οχι σε ολα τα προιοντα. Η strat που παρηγγειλα ειχε 785 λιρες περιπου στις 5/01, 822 ευρω τοτε και ηταν το φτηνοτερο χρωμα. 2 η 3 μερες μετα ξαφνικα εγινε το ακριβοτερο χρωμα με 878 λιρες (ξεπερασε ακομα και αυτες με ash σωμα)!! σημερα ειναι ακομα στις 878 λιρες (936 ευρω) http://www.dv247.com/invt/41039/ αλλα εχουν ανεβει και οι υπολοιπες και βρισκεται στο κοντα στο κατω ακρο http://www.dv247.com/invt/41039/. Στο συγκεκριμενο προιον δεν εχει σχεση η ισοτιμια, βεβαια πλεον δεν με ενδιαφερει αφου την ειχα προλαβει στις 785 λιρες. Ακομα περιμενω βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σας μπερδεύουν όλα αυτά, γιατί δεν αγοράζετε από τον Thomann που έχει σε ευρώ και τα καταλαβαίνετε? Τελικά μηπως αγοράζετε ακροβότερα από ότι νομίζετε? Προς Θεού δεν κάνω διαφήμιση στο Θωμά...απλά και το δολάριο πήγε σήμερα 1,29 και με ανησύχησε...άτιμε Obama!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ!

 

btw σε μερικές συμπληρώνω 1 μήνα απο την αγορά και ακόμα περιμένω :(

Έχει αρχίσει και με απελπίζει το dv.

 

Για ποιο προιον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απελπίζεστε, αγχώνεστε, λέτε για thomann.. καπου σας έχω χάσει.

Έστω ότι αλλάζουν οι τιμές όπως να ναι.

Εστω ότι η ισοτιμία αλλάζει.

Εστω ότι το αλλαζουν γιατι έτσι γουστάρουν.

Και πάλι οι τιμές ειναι οι πιο φτηνές που έχω δει και έχουμε πει περίπου 100 φορές ότι ισχύει η τιμή που "κλείνεις" το προιόν όταν πατάς buy ασχέτος αν μετα ανέβει 1000 ευρώ, δεν σε ενδιαφέρει αυτό.

Και το μόνο που ξέρω είναι ότι πήρα PRS με 300 ευρώ αντι για 600 που έχει και στον thomann αλλά και εδώ.

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου