Προς το περιεχόμενο

Αγορά απο dv247 - ερωτήσεις


Ripen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 233
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

έτσι όπως τα λέει ο tugito πρέπει να είναι.

panic in the streets of london  ;D :o

 

μια ερώτηση. εμένα μου έδωσε κωδικό παραγγελίας και μου είπε το ακριβές ποσό που πρέπει να βάλω στην τράπεζα.

φαντάζομαι, επειδή μου ζήτησε και διεύθυνση, το έχει καταχωρήσει σαν παραγγελία ή προπαραγγελία, και το ποσό θα παραμείνει σταθερό ε?

 

 

 

Ότι σου είπαν τόσα πληρώνεις. Τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις τις διαδικασίες επιστροφής προβληματικού είδους αγορασμένο απο το dv247?????

 

Τα μεταφορικά της επιστροφής τα χρεωνεται ο πελάτης? Πως ακριβώς γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμεις δεν ξερουμε,ξερουν ομως αυτοι (και εχουν ολες τις πληροφοριες στο site τους)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη θέση σας αν δεν ήμουν σίγουρος απ'τις πληροφορίες στο site του eshop θα έπαιρνα κατευθείαν τηλέφωνο αντί να ρωτάω κάποιον τρίτο.

 

Εδώ που τα λέμε με τόσες σελίδες στο τόπικ πρέπει να έχουν καλυφθεί όλες οι δυνατές απορίες. Κάντε εναν κόπο να ενημερωθείτε  ;)

 

Τελικά μόνο εγώ δεν αγόρασα από dv...α και ο Χώστας  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μόνο εγώ δεν αγόρασα από dv...α και ο Χώστας  ;D

Και εγώ...εξακολουθώ να προτιμώ το $

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμεις δεν ξερουμε,ξερουν ομως αυτοι (και εχουν ολες τις πληροφοριες στο site τους)

 

Δυστυχώ το σαιτ τους δεν δίνει επαρκείς πληροφορίες για προβληματικά αντικείμενα.  ςτα διάβασα όλα. ουτε δίνει πληροφορίες για το ποιος χρεωνεται τα μεταφορικα σε μια τετοια περιπτωση κλπ. Γιαυτό και ρωτω. Οπότε δεν είναι ανάγκη να σπεύεδεις να γίνεσαι εξυπνάκιας κάθε φορά. Αν μπορείς να βοηθήσεις βόηθα αλλιως άστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δυστυχώ το σαιτ τους δεν δίνει επαρκείς πληροφορίες για προβληματικά αντικείμενα.  ςτα διάβασα όλα. ουτε δίνει πληροφορίες για το ποιος χρεωνεται τα μεταφορικα σε μια τετοια περιπτωση κλπ. Γιαυτό και ρωτω. Οπότε δεν είναι ανάγκη να σπεύεδεις να γίνεσαι εξυπνάκιας κάθε φορά. Αν μπορείς να βοηθήσεις βόηθα αλλιως άστο...

 

Πάρε τους τηλέφωνο. Δεν είναι το helpdesk του DV247 εδώ.

Συγνώμη αν γίνομαι εξυπνάκιας αλλά μόνος σου μπαίνεις στη θέση του αδαούς.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε βάσει αυτής της λογικής να το καταργήσουμε όλο το θρεντ. Εγώ απευθύνομαι σε προηγούμενη εμπειρία από μέλη που είχαν στο παρελθόν αντίστοιχη εμπειρία. Ξέρω να ρωτάω το dv247 (και το κανα ηδη) μέσω email ξέρω και να διαβάζω τους όρους συνναλαγής στο σαιτ τους. Το να ρωτάω για προηγούμενη εμπειρία μελών είναι κακό????? Το να λέμε εξυπνάδες είναι εύκολο. Το να βοηθήσουμε αν μπορούμε είναι το δύσκολοτερο αλλα και το ζητούμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@pureanalog....

Η διαδικασία μπορεί να διαφέρει ανάλογα με το είδος (π.χ. βάρος), αν είναι "clearance" (ή discontinued) αν είναι dead on delivery ή αν χάλασε εντός εγγύησης, αν είναι προβληματικό προϊόν ή αν είναι ευθύνη του μεταφορέα, ή απλά αν δεν σου αρέσει.

 

Το να βασίζεις τις επιλογές σου σε αυτό που θα σου πω εγώ (ή ο οποιοσδήποτε εδώ) και όχι κάποιος υπάλληλος του DV είναι απλά μάταιο. Αφού με κάποιο υπάλληλο του DV θα κανονίσεις τις λεπτομέρειες στο τέλος....

 

Τότε βάσει αυτής της λογικής να το καταργήσουμε όλο το θρεντ. ....

Γιατί όχι? Σου φαίνεται ότι είναι σοβαρό thread?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου