Προς το περιεχόμενο

New amp!! Preamp?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα με ακούσεις μάλλον, αλλα κάνε τον κόπο και υπολόγισε στα υπόψιν τα Quad και Studio Pre της Boogie.

To Valvulator είναι καλό, αλλά δεν είναι all around (είναι οικονομικό αλλά δεν είναι Triaxis όσον αφορά στην ποιότητα).

Κάποτε συζητάγαμε πολύ καιρό για το GP-100 και νομίζω πως θυμάμαι τα γούστα σου. Μην βιαστείς και κυρίως μην αφήσεις ουσιαστικές επιλογές εκτός της "λίστας" σου !!

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φιλαράκια για το feedback, με το που έχω νέα θα ενημερώνω το post. Μέσα στη βδομάδα μάλλον θ' ακούσω το valvulator. Silot το σίγουρο είναι οτι δε θα βιαστώ και πως όλες τις απόψεις τις ακούω και ειδικά από άτομα με εμπειρία όπως εσύ.

Σε τέτοιες φάσεις που ψάχνομαι και προβληματίζομαι, θυμάμαι το ξεκίνημά μου: έπαιζα με μια Yamaha RGX κάτι και έναν ARIA combo και ήμουν ευτυχισμένος και χωρίς αναστολές! Και που να δείτε έκπληξη όταν είχα πάρει το Shred master! Δεν είχε κανένας στον κόσμο πιο ωραίο ήχο από εμένα...

 

Cheers!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου