Προς το περιεχόμενο

Πόσο έγκυρο site αγορών είναι το www.dolphinmusic.co.uk


kostas_six

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους και λυπάμαι που τόσο καιρό δεν ήξερα το forum ....η ερώτηση μου είναι απλή....γιατι να πρεπει να φεσονομαστε τα οργανα που αγοραζουμε απο Ελλαδα και γιατί να χαιρόμαστε αγοραζοντας τα απο thomann και musicstore 15 και 20 ευρώ φτηνότερα ενώ υπάρχει το site του τιτλου που τα εχει έως και μισή τιμη?Έχει κάποιος εμπειρία αγορας απο το παραπανω site?..........

 

Φιλικα παντα

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο η λιρα κατρακυλαει τα αγγλικα e-shops θα ειναι πολυ φθηνοτερα απο αυτα της ζωνης του ευρω.

 

απο εκει και περα κανεις απο οτι ξερω δεν πεθανε αγοραζοντας απο το συγκεκριμενο καταστημα ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) επειδή είναι uk ¨εχει κανένα μπλέξιμο με τελωνεία αν παραγγείλω κιθάρα;

2) κοιτούσα την prs tremonti. Ειναι όντως η ίδια στα παρακάτω links? Τοσο μεγάλη διαφορά;

 

prs tremondi thomann

prs tremondi dolphinmusic

 

3) έχω μία τρισάθλια αλλα συμπαθητική les paul ebony special ,καπως έτσι.. Θελω να αλλάξω ,θέλω ήχο με κάποιο όγκο, και σε στυλ πανκοεναλλακτικό (billy talent, biffy clyro, linkin park). Η prs tremonti θα είναι όντως καλή για αυτό που θέλω; Θα είναι αναβάθμιση όντως ή μια απο τα ίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν εχει τελωνείο....νομιζω πως οχι ...γιατι να μην πληρωναμε και απο Thomann τελωνειο αλλιως........Ας πει καποιος που γνωριζει

Yamaha Motif XS6/Kurzweil PC3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε πως δεν έχει τελωνείο. Αγοραπωλησίες τέτοιου τύπου εντός ευρωπαικής ένωσης δεν υπόκεινται σε δασμούς. Διαφορές στις τιμές υπάρχουν λόγω ισοτιμίας. Πρινλίγο καιρό η λίρα είχε 1,5+ και τώρα είναι σχεδόν στο 1 οπότε καρασυμφέρει. Ξέρει κανείς από uk eshop με είδη για ντραμμερ γιατί τα προανεφερθέντα είναι φτωχά σε ποικιλία? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ αξιόπιστο και οι άνθρωποι πολύ εξυπηρετικοί το μόνο κακό είναι ότι δεν έχει την διευκόλυνση που έχει ο Thomann στις άγορές πάνω απο 300 ευρώ στις οποίες δεν χρεώνεσαι μεταφορικά στο dolphin θα τα πληρώσεις ότι αγορα και να κάνεις οπότε αν σκοπεύετε να κάνετε αγορά πάνω απο 300 ευρώ δεν έχει και μεγαλες διαφορές με τον thomann λόγω των μεταφορικών

The Economy Picker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου