Προς το περιεχόμενο

vht pittbull ultra lead αποριες (οδηγιες χρησης)


garrett

Προτεινόμενες αναρτήσεις

o χρηστιανος απαντησε κ ειπε οτι μιλησε με την vht κ θα ου στειλουν manual κ καλλυμα κ την αλλη βδομαδα θα μου τα στειλει...λετε να φαμε το 30-day money back περιμενοντας ενα manual?  :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαλε μια foto με τα κουμπακια και ρωτα μας τι κανει το καθε τι...

δεν νομιζω να ειναι δυσκολο το να λειτουργησεις ενα τετοιο μηχανημα οπως και το καθε μηχανημα(εκτως και αν μπαινει στην μεση το midi...)

3 ωρες παιξιμο με την κεφακη και ολα οκ θα ειναι...αγορασες vht την ωρα που αλλαζει ονομα εντομεταξυ η εταιρια και εσυ.... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε μετα το εμαθα..μπορει να την καθιστα σπανιοτερη πλεων αυτο ομως:)

 

δεν ειμαι εντελως ασχετος απλα επειδη σπιτι δεν θα παιξω ποτε με αυτο θα παιζω στουντιο μονο..τι να σου κανουν 2-4 ωρες την εβδομαδα οταν παιζουν γραφικα equalizer και ιστοριες.δεν θα εχω προβλημα απλα ενα μανουαλι παντα κανει μερικα πραγματα ευκολοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

λοιπον...εχοντας περασει εναμιση μηνας απο την αγορα σχεδον ειπα να επιστρεψω να αφησω το αναλογο feedback για το καταστημα...

ηταν η πρωτη και η τελευταια φορα λοιπον που εκανα αγορα απο εκει και φταιω που δεν πακεταρα την κεφαλη να τους την στειλω πισω οπως εσκασε με το ξεμπαρκο κουτι και τις ελειψεις + τις φθορες αλλα εδειξα καλη θεληση και ειπα ενταξει ο ανθρωπος(Μαυριδης Σπυρος υπευθυνος για τις πωλησεις στην ελλαδα)θα κανει οτι μπορει,τι σκατα,2800 ζεστα του εσκασα!

εχοντας πολλα αναπαντητα mail λοιπον και στο τελευταιο πριν 2 εβδομαδες μου εστειλε το manual με mail σε pdf και ηταν ακριβως το ιδιο που μου ποσταρε ο φιλος ποιο πισω μου ειπε οτι και αυτος με την σειρα του περιμενει την vht να του τα στειλει(το καλυμα κυριος για το manual χεστηκα)...οκ,προβλημα του ομως!

τελος παντον η κεφαλη παιζει τελεια αλλα οταν πληρωνω 3000 ευρω θελω και το ζελοτειπ της κουτας στη θεση του.δεν νομιζω να ειμαι παραλογος,ιδιωτικος υπαληλος ειμαι δεν ξυπνησα μια μερα με λεφτα για πεταμα!

 

 

-1000 απο εμενα στο μαγαζι και στον τυπο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

-1000 απο εμενα στο μαγαζι και στον τυπο!

 

 

Τόσα ακριβώς θα γλύτωνες εαν τον αγόραζες μεταχειρισμένο απο την Ελλάδα -1000 ευρώ  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τα λες...για βρες μου εναν;νομιζεις δεν εψαξα;εν το μεταξυ πηγενα για το δικαναλο τον 100αρη...παω κουρμπη με κιθαρα στην πλατη παιζω γουσταρω μου λεει 2400....λεω 2800 απο γερμανια ειναι γαμω τις τιμες για τον 3καναλο ultra lead!τελος παντον!μου φαινετε πολυ αισιοδοξο 1800 ευρω που λες για 2 χερι pittbul ultra lead!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου