Προς το περιεχόμενο

Χρωμα - Περασματα


SImon2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια..Ανεβαζω εδω ενα βιντεακι που καναμε στην εκπομπη Ραδιο Αρβυλα και παιζουμε ενα δικο μας κομματι που λεγετε "Περασματα"...Ελπιζω να σας αρεσει και φυσικα ολα τα σχολια -καλα και κακα- καλοδεχουμενα...

Το cd μας προκειτε να κυκλοφορησει τον Φεβρουαριο και μαλλον αυτο το κομματι θα ειναι το single (λεμε τωρα).

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σας, παιδιά, μου άρεσε όλη η μπάντα... Ο τραγουδιάρης όχι τόσο... (Εσύ ποιος είσαι, αλήθεια; :P)

 

Φαίνονται επιρροές από U2... Επίσης, είστε ζωντανοί και δεμένοι... Η φωνή του, όμως δεν μου έκανε καλή εντύπωση... Τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ παιδια για τα σχολια σας...Ο τραγουδιστης μας εμας μας αρεσει οποτε περι ορεξεως που λενε...Εγω ειμαι ο ντραμερ...ναι,οι U2 ειναι η μεγαλη μας αγαπη και γιατι να το κρυψουμε αλλωστε..Τωρα για το ζωντανοι και δεμενοι,προσπαθουμε οσο μπορουμε...

Το κομματι σας αρεσε καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομματι σας αρεσε καθολου?

 

Ναι, ρε συ, αν και έντονες επιρροές από τους Ιρλανδούς, όμορφη σύνθεση, και ζωηρή εκτέλεση...

 

Τωρα για το ζωντανοι και δεμενοι,προσπαθουμε οσο μπορουμε...

 

Μπράβο, και συνεχίστε να προσπαθείτε, γιατί κατά την ταπεινή μου άποψη το πάθος και η ζωντάνια όσο πάνε και λιγοστεύουν από τη μουσική στις μέρες μας... :-\

 

Λες κι έχω ζήσει πολλέεεεεες μέρες στη ζωή μου, αλλά τέλος πάντων πιστεύω ότι έχω μια μουσική παιδεία... :P :P :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου