Προς το περιεχόμενο

Boogie Night Fever !


nickpulse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο το κλιπάκι μαν και ωραίο μπάκιν τράκ (ωραία το 'γραψα ;D). Για την ακρίβεια πολύ ωραίο μπάκιν τράκ. Ξέχασα να πω πως μου φάνηκε ωραίο το μπάκιν τράκ. ;D ;D ;D Μπορεί καποιος να μου πει-γράψει-δείξει...εξηγήσει τέλος πάντων τι παίζει? Πρέπει να είναι κάποιο στάνταρ ριφφάκι που παίζει σε μπλουζο-κάουντρι πράματα....  :-\ Όποιος καλός.......

Θένξ και καλή χρονιά γκάιζ!  :)

"ΛΕΤ ΔΕΑΡ ΜΠΙ ΡΟΚ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το κλιπάκι μαν και ωραίο μπάκιν τράκ (ωραία το 'γραψα ;D). Για την ακρίβεια πολύ ωραίο μπάκιν τράκ. Ξέχασα να πω πως μου φάνηκε ωραίο το μπάκιν τράκ. ;D ;D ;D Μπορεί καποιος να μου πει-γράψει-δείξει...εξηγήσει τέλος πάντων τι παίζει? Πρέπει να είναι κάποιο στάνταρ ριφφάκι που παίζει σε μπλουζο-κάουντρι πράματα....  :-\ Όποιος καλός.......

Θένξ και καλή χρονιά γκάιζ!  :)

 

Ξέχασες μόνο να αναφέρεις οτι σου αρεσε πολύ το backing track :P :P

Ti να παίζει με ποιό πράγμα? για ποιό ριφ μιλάς? Γίνε ποιο συγκκριμμένος, εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω (Καψής) ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ξέχασες μόνο να αναφέρεις οτι σου αρεσε  :P :P

Ti να παίζει με ποιό πράγμα? για ποιό ριφ μιλάς? Γίνε ποιο συγκκριμμένος, εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω (Καψής) ;D ;D

Κατ αρχάς να πω πως αναφέρομαι στο backing track κι όχι στο δικό σου κλιπάκι. (Είπαμε... Μ άρεσε πολύ το backing track.  ;D ;D  Συγκεκριμένα, μιλάω για τις ίδιες 7-8 νότες που παίζει συνεχώς η κιθάρα. Είναι αυτό το ριφ που ξεκινξάει (και τελειώνει) το (πολύ ωραίο κατά τη γνώμη μου) backing track.

Σε κατατόπισα?

"ΛΕΤ ΔΕΑΡ ΜΠΙ ΡΟΚ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το Backing track, οσο αναφορα την lead κιθαρουλα, ο ηχος ειναι ενδιαφερον αλλα 1ον νομιζω ηθελε περισσοτερο κοπανιμα για να βγει οπως πρεπει (δυναμικες). 2ον προσεξε τον χρονο σου λιγο, και 3ον και κυριοτερον επι τοσα λεπτα που διαρκει το jam δεν σταματισες να παιζεις lead, ειναι too much.\

 

 

Καλη προσπαθεια. μπορεις και καλυτερα.

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου