Προς το περιεχόμενο

Κλοπή στη Θεσ/κη 06/01/09


dg*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την Δευτέρα το απόγευμα,σε κεντρικό σημείο της θεσσαλονίκης διέρρηξαν ασημί ΚΙΑ PICANTO, κλέβοντας μία κιθάρα και μια βαλίτσα με πετάλια...

Η κιθάρα είναι fender fat strat (mexico),λευκό σώμα,κόκκινο κορραλί pickguard,2 μονοί κ 1 διπλός μαγνήτης....Στην γέφυρα είναι κολλημένο ένα χρυσό  logo της Φίνος Φίλμς (!!)

Η βαλιτσα είναι το παρακάτω μοντέλο...

http://www.thomann.de/gr/rockcase_rc23000a.htm

Στην όψη της έχει το logo των ΜΩΒΑΣΤΡΟ.....

Επειδή τα παιδιά είναι φίλοι και βρίσκονται σε περίοδο ηχογράφησης αλλά και lives,ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ με πμ....

Αν και τα πετάλια θαχουν κάνει φτερά,η βαλίτσα είχε μέσα......

boss DD-3,ehx polychorus,PSK super overdrive,boss TU-2...

 

Η οποιαδήποτε βοήθεια θαταν πολύτιμη!!!!!

 

 

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκει στη Θεσσαλονικη προσφατως πολλες κλοπες μουσικων οργανων ακουω. Σε γνωστο μου διερρηξαν το διαμερισμα και του πηραν δυο κιθαρες, πεταλια, και σε δευτερη περιπτωση αναλογα. Δε νομιζω να ειναι τυχαιο.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε παιδιά-περίεργα πράγματα....

Για τα πετάλια δεν υπάρχουν ελπίδες,αλλά η κιθάρα ήταν αρκετά χαρακτηριστική.....Το ξαναλέω,όποιος πάρει το μάτι του κάτι ας το πεί....δεν χάνουμε τίποτα!!

Και μία ερώτηση για όποιον ίσως ξέρει.....υπάρχει κάποιο μαγαζί στην θεσσαλονίκη που πουλάει/αγοράζει μεταχειρισμένα όργανα..?!?!Σκεφτόμουν να πάω μια βόλτα σε τέτοια μαγαζιά....ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται!!! :(  :-\

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε παιδιά-περίεργα πράγματα....

Για τα πετάλια δεν υπάρχουν ελπίδες,αλλά η κιθάρα ήταν αρκετά χαρακτηριστική.....Το ξαναλέω,όποιος πάρει το μάτι του κάτι ας το πεί....δεν χάνουμε τίποτα!!

Και μία ερώτηση για όποιον ίσως ξέρει.....υπάρχει κάποιο μαγαζί στην θεσσαλονίκη που πουλάει/αγοράζει μεταχειρισμένα όργανα..?!?!Σκεφτόμουν να πάω μια βόλτα σε τέτοια μαγαζιά....ποτέ δεν ξέρεις τί γίνεται!!! :(  :-\

Φίλε μου απο μαγαζιά με μεταχειρισμένα, υπάρχει στο παλιό Harley απέναντι. Είναι το μαγαζί του Φωκίωνα αλλα αυτός απ' ότι ξέρω τα φέρνει απο το εξωτερικό. Είναι καλός φίλος και πάρα πολύ καλό παιδί. Πήγαινε πρώτα απο εκεί να τον ενημερώσεις, αλλά καλού κακού φτιάξε ένα αφισάκι και κόλα το σε όλα τα studio, και πήγαινε και ενημέρωσε ΟΛΑ τα μαγαζιά που πουλάνε όργανα καθώς και όλους τους "service-άδες".

Τι άλλο να πώ ρε συ, μακάρι να τα βρείς.

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου απο μαγαζιά με μεταχειρισμένα, υπάρχει στο παλιό Harley απέναντι. Είναι το μαγαζί του Φωκίωνα αλλα αυτός απ' ότι ξέρω τα φέρνει απο το εξωτερικό. Είναι καλός φίλος και πάρα πολύ καλό παιδί. Πήγαινε πρώτα απο εκεί να τον ενημερώσεις, αλλά καλού κακού φτιάξε ένα αφισάκι και κόλα το σε όλα τα studio, και πήγαινε και ενημέρωσε ΟΛΑ τα μαγαζιά που πουλάνε όργανα καθώς και όλους τους "service-άδες".

Τι άλλο να πώ ρε συ, μακάρι να τα βρείς.

 

Μάλλον κάπως έτσι θα γίνει-είναι να μην σου τύχει....

Και ένα ακόμα 'κακό' είναι οτι το παλικάρι που τον κλέψανε δεν μένει καν θεσσαλονίκη,για να 'ασχοληθεί' ο ίδιος με το όλο θέμα....

Τεσπά,ευχαριστώ για τις πληροφορίες....

...Saw my reflection and cried...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου απο μαγαζιά με μεταχειρισμένα, υπάρχει στο παλιό Harley απέναντι. Είναι το μαγαζί του Φωκίωνα αλλα αυτός απ' ότι ξέρω τα φέρνει απο το εξωτερικό. Είναι καλός φίλος και πάρα πολύ καλό παιδί. Πήγαινε πρώτα απο εκεί να τον ενημερώσεις, αλλά καλού κακού φτιάξε ένα αφισάκι και κόλα το σε όλα τα studio, και πήγαινε και ενημέρωσε ΟΛΑ τα μαγαζιά που πουλάνε όργανα καθώς και όλους τους "service-άδες".

Τι άλλο να πώ ρε συ, μακάρι να τα βρείς.

 

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου