Προς το περιεχόμενο

demotivational posters (εχει γελιο)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φιλοι μας οι αμερικανοι, εμπνευσμενοι και προφανως μπουχτισμενοι απο αισιοδοξες αφισες που υποτιθεται πως σε εμπνεουν να βελτιωσεις τη ζωη σου  ::) οπως π.χ. αυτη

MotivationMatters-1.jpg

προσπαθησαν να φτιαξουν το αντιθετο. Βεβαια τα περισσοτερα ουδεμια σχεση εχουν με το αρχικο concept, και ειναι απλα λεζαντες σε φωτογραφιες αλλα εχουν πλακα οποτε δεν μας ενδιαφερει  :). Απολαυστε:

envy.jpg

money.jpg

feminism.jpg

sexism.jpg

photoshop.jpg

perspective.jpg

naked.jpg

true-love.jpg

curves.jpg

potential.jpg

opinions.jpg

mj.jpg

ebay.jpg

dirty-mind.jpg

Φτανει τοσο! και αυριο εδω θα 'μαστε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφαιρέθηκε μια φωτογραφία από το παραπάνω post (αυτή με το τροχαίο), απλούστατα ήταν αποκρουστική. Παρακαλώ να αποφεύγονται τέτοιες φωτογραφίες.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Καταλαβαίνω ότι μπορεί να έβαλες τις παραπάνω φωτογραφίες για πλάκα, δεν παύουν όμως να μεταφέρουν κάποια ρατσιστικά, φασιστικά και ανεγκέφαλα μηνύματα που είναι υπεύθυνα για πολλές από τις αποτυχίες της σημερινής μας κοινωνίας. Προσωπικά δεν γέλασα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως γελασα με την ψυχη μου...

 

οι μισες φωτος ηταν σαρκαστικες και οι αλλες μισες ας το πουμε "naked truth"... δεν νομιζω οτι υπαρχει τιποτα μεμπτο σε ολα αυτα...

 

anyway... πλακα ειχαν παντως...

mpoyrdes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου λέει ότι αν ανεβάσεις και τα υπόλοιπα, το καρμα σου θα μπει σε περιπέτειες. :P ;D

 

Αν είναι κάποιο λινκ πάντως μπορείς πολύ ευκολα να μου το στειλεις σε πμ. Είμαι περίεργος να δω και άλλα "perspectives"... :-X

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθετω πως το post μου εμπιπτει στο 4  ::), ωστοσο ειμαι σιγουρος οτι εχω διαβασει προκλητικοτερα posts σε θεματα του περι ανεμων και υδατων. Εαν ομως μια εικονα ενοχλει περισσοτερο απο ενα προστυχο ή ρατσιστικο ανεκδοτο, τοτε παω πασο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου