Προς το περιεχόμενο

WHITE STRIPES!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ottomo θα σου πω γιατί εκνευρίστηκα (λίγο), πάντως δεν ήθελα να σου την πω με κανένα τρόπο. Κάτσε να φάω λίγο την κασερόπιτά μου και θα σου εξηγήσω. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν καταρχάς δεν έχω πρόβλημα με τους white stripes και κακώς τους επιτέθηκα προσωπικά, απλά δεν μου λένε και πολλά. Μπορεί να είναι θεοί αλλά τουλάχιστον τα "commercial" τραγούδια τους που παίζονται δεν μου αρέσουν. Αυτό όμως δεν έχει καμιά σχέση.

 

Αυτό που δεν μου άρεσε καθόλου είναι το "αν έχεις λεφτά δες τους, αν δεν έχεις μην τους βλέπεις. Είναι σαν να λες "αν έχεις λεφτά φάε αλλιώς πέθανε". Δεν είναι σωστός τρόπος σκέψης αυτός, δεν συμφωνείς? Δηλαδή θα πάει το μπουκαλάκι το νερό 15 ευρώ και εγώ δεν θα διαμαρτυρηθώ επειδή μπορώ να πιω και από τη βρύση? Με καταλαβαίνεις? Αυτό με ενόχλησε. Αν εσύ είσαι πάμπλουτος και δεν σε ενδιαφέρει το χρήμα δεν πάει να πει ότι εγώ θα κάτσω με σταυρωμένα τα χέρια στους απατεώνες. Όσο για τους kraftwerk όντως και τα 40 ήταν πολλά αλλά συγκρίνεις ανόμοια πράγματα δεν νομίζεις...? ¶ν το εισιτήριο στους white stripes ήταν πιο φθηνό μπορεί να πήγαινα και εγώ που δεν τους ακούω, έτσι για την φάση. Καταλαβαίνω τι λέει ο superfunk για την μικρή προσέλευση αλλά ίσως πρέπει να βρεθεί μια άλλη λύση... συγνώμη αν θίχτηκες αλλά ήσουν πολύ κυνικός.

 

ειρήνη τώρα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περιμένεις όμως στη χωρα του Τσακνή' date='του Μαχαιρίτσα & του Παπακων/νου... :cry: [/quote']

 

Συμφωνώ 100%...Έλεος πια.. δεν αντέχω άλλα νερόβραστα ξενέρωτα κλαψοτράγουδα...! ...κάτσε να κουρδίσω το banjo μου να πω κανα τραγουδάκι... :lol: :cry: :lol: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι μου θυμιζει αυτη η συζητηση!!!!!!

 

αλλα ξεχασα βεεεεεβαιααα@!! μονο οταν εγω ελεγα οτι καποιος ειναι ξενερωμα τοτε πεφτανε ολοι πανω μου!!! και...μη κρινεις...μη λες κλπ κλπ!!!

 

τωρα? μοκο ....ολοι οι μοντερειτορς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ίδιο σκεπτικό που δε πρέπει να λέμε για τους διοργανωτές δε θα έπρεπε να λέμε και για τους αντιπρόσωπους ή τη ΔΕΗ και τον ΟΤΕ ή την κυβέρνηση. Ακριβώς επειδή είναι στο χέρι μας να μη πάμε δεν πηγαίνουμε κι αν το κάνουν αυτό όλοι κάποιοι θα αναγκαστούν να αναθεωρήσουν, όπως αναθεώρησαν και άλλοι με τα DVD κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως φιλε ικον ερχεσαι σε αυτο που ηθελα να πω απο την αρχη. η ελληψη συναυλιων στην ελλαδα κανει τον κοσμο να πηγαινει"ετσι για τη φαση"πραγμα που δυκολα συγκρινεαι με το μπουκαλακι του νερου κτλ. οτι εχει κιθαρα παμε να το δουμε. αυτο που ηθελα να πω ειναι οτι αν το κοινο γινει πιο εκλεκτικο και πιο προσγειωμενο και δεν κανει κρα για την καθε μπαντουλα που σημερα ειναι και αυριο δεν ειναι μονο και μονο επειδη ειναι "τωρα" ετσι λοιπον και οι διοργανωτες δεν θα μπορουν να κλεινουν αυτες τισ συναβλιες - αρπαχτες...(υποπσιν βεβαια οτι αυτες οι πανακριωες συναυλιες δεν φερνουν χρηματα στουσ διοργανωτες μονο πακετα οπως μικροτερες μπαντες κτλ. δηλαδη συγνωμη αλλα οι coral και οι sons and daughters εχουν πουλησει πανω απο 1000 κοπιες στην ελλαδα παααααααααααρα πολυ χλωμο. τωρα για του white stripes μργαλο λαθος αν με ρωτας γιατι ο ελληνας δεν εχει country/bluegrass κτλ μουσικες καταβολες ασε που ειναι πολυ ματζορε για ελλαδα για να γινουν οι νεοι puressence (yuk!)και αυτο αποδειχθηκε με το ποσος κοσμος πηγε. ενω οι franz με την κλαπσοντισκο τους ειδες?για παντα στις καρδιες των ελληνων...περιμενε να γερασουν κιολας. παντως τωρα ποθ ειπες κασεροπιτα μου θυμησες ενα συγκεκριμενο μερος που πηγαινα οταν ειμουν σχολειο. χεχ

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ φίλε μου με τη μόνη διαφορά οτι δεν είναι και τόσο κακό να πηγαίνεις σε μια συναυλία έτσι για τη φάση. Τέλος πάντων. Σας αφήνω τώρα γιατί θα παίξω call of duty online και θα τους τσακίσω!!!χαχαχαχαχα :twisted:

σας χαιρετώ. :wink:

........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου