Προς το περιεχόμενο

προβλημα με ενισχυτη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια.Ειμαι κατοχος ενος kustom defender και εχω το εξης προβλημα.Ενω επαιζε κανονικα μεχρι τωρα,ξαφνικα μειωθηκε η ενταση του κατα πολυ μετα απο μια μεταφορα.Μηπως εχετε  ιδεα τι μπορει να φταιει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει παιχτει παρα πολλες ωρες οποτε δεν νομιζω να θελουν αλλαγη

οχι αλλαγη. Μηπως κουνηθηκαν. Ετσι κι αλλιως οι λαμπες ειναι μυστηρια φαση και πολυ ευαισθητα εξαρτηματα. Ορθιος amp στη μεταφορα-οχι κουνηματα πολλα-κρυωσε λαμπα να σε σηκωσω amp & αλλα τετοια. Εκει θα επικεντρονωμουν παντως. Βεβαια με μια περιγραφη γραπτη μη περιμενεις να βρεις τι παιζει. Αν δε παιξεις με λαμπα τραβα τον σε κανα τεχνικο.

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ότι κατάλαβα καινούριος είναι ο ενισχυτής.

 

Τσέκαρε απο πίσω μήπως καμία λάμπα δεν "πατάει"(σε OFF θέση έτσι? ;)) καλά η δεν ανάβει όπως τις υπόλοιπες!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους συμφορουμίτες! Το πρώτο πράγμα που πρέπει να κοιτάξεις είναι οι λυχνίες!

Κατά τη γνώμη μου, οι μεταφορές θα πρέπει να γίνονται χωρίς τις λυχνίες επάνω. Αλλά αυτό δεν είναι και πάντα εύκολο. Άρα με προσοχή στα κοπανήματα. Έχω δει πολλούς ενισχυτές με "σπασμένες" λυχνίες μετά την μεταφορά τους!

Θα το καταλάβεις αν κάποια είναι άσπρη... στις τελικές είναι πιο συνήθες το φαινόμενο.

 

Καλωσήρθες και στο φόρουμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω θα συμφωνησω με τον συμφορουμιτη που συμφωνει με τους υπολοιπους συμφορουμιτες...

 

βγαλε-βαλε λαμπες (προσεκτικα παντα) σε πρωτη φαση.

 

Αν δεν δεις βελτιωση, call the doctor.

κι αλλη φορα να μην μετακινεις τον ενισχυτη με ζεστες λαμπες...   :)

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω θα συμφωνησω με τον συμφορουμιτη που συμφωνει με τους υπολοιπους συμφορουμιτες...

 

Συμφωνω κι εγω. :P Μαλλον κατι με τις λαμπες θα ειναι...

 

κι αλλη φορα να μην μετακινεις τον ενισχυτη με ζεστες λαμπες...[/size]  :)

 

Βασικο αυτο... ;)

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου