Προς το περιεχόμενο

Eddie Van Halen Pickups


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως σερφάριζα έπεσα πάνω σε αυτό:http://news.hitsquad.com/Accessories/Limited_edition_EVH_Frankenstein_Relic_humbuckers_announced/

Και μετά είδα οτι βγαίνουνε δύο εκδόσεις: H relic που έχει και υπογραφή από τον ίδιο τον Eddie!

http://accessories.musiciansfriend.com/product/EVH-Frankenstein-Relic-Humbucker-LTD-Signed?sku=580301

 

και η απλή έκδοση http://accessories.musiciansfriend.com/product/EVH-Frankenstein-Humbucker?sku=580302.

 

Για να δούμε τι άλλο θα βγάλει ο θείος Eddie αντί να βγάλει κανα δίσκο????

 

 

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τον βλέπω πάντως στις τελευταίες περιοδείες, έχει ανανεωθεί πλήρως και χώνει ακάθεκτα.

 

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοεσερνε αυτη η εκτελεση του Panama η μου φαινεται;  ???

 

Ουσιαστικα δηλαδη για το μαγνητη του Eddie, εννοουν οτι εχουν δημιουργησει αλλη μια ρεπλικα του κλασικου Gibson PAF, αφου αυτο ειχε εγκαταστησει στην πρωτη του την frankenstrat (απ'οσο ξερω). Τι νοημα υπαρχει σ'αυτο αραγε; Δεν βγαζουν κανα αλμπουμ καλυτερα..... ;D ;D

 

Παρεμπιπτοντως Steve_Vai06, μιας και ειδα το signiature, εισαι απο Γιαννενα;

Gibson Les Paul, Vox AC30, και ξερο ψωμι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως περιμένω πότε θα βγεί η μαγική EVH τσατσάρα που θα μετατρέπει οποιαδήποτε κόμη σε...μαλλούρα τον 80'ς και θα σε κάνει ικανό να παίζεις νότα προς νότα το eruption  ;D ;D 8)

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι πιστευω οτι σε λιγο θα εχει αυτον τον μαγνητη και η κουτση Μαρια?  :P Αν κρινω με την κλασσικη τρελα που διεπουν τον ¨μαγνητη" του EVH εδω και 20 χρονια... (μεταξυ μας και μενα με ψηνει σαν παιδι των 80's αλλα μην το πειτε πουθενα...  :P)

Marshall JVM410 + 1960 cab, USA Charvel San Dimas 2H

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι πιστευω οτι σε λιγο θα εχει αυτον τον μαγνητη και η κουτση Μαρια?

Νομίζω ότι δεν έχεις δίκαιο...με 300$ το σετάκι βρίσκεις πολλούς καλύτερους

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγκεκριμένος μαγνήτης απ'οτι διαβασα ειναι συλεκτικος (500 κομματια), γεγονός που εν μερει δικαιολογει την τιμη του.

 

Νομίζω ότι δεν έχεις δίκαιο...με 300$ το σετάκι βρίσκεις πολλούς καλύτερους

Πιο set? Δεν υφισταται set εδω, ο μαγνήτης ειναι για αντρες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγκεκριμένος μαγνήτης απ'οτι διαβασα ειναι συλεκτικος (500 κομματια), γεγονός που εν μερει δικαιολογει την τιμη του.

Πιο set? Δεν υφισταται set εδω, ο μαγνήτης ειναι για αντρες!!!

δεν διαφωνώ, απλά λέω ότι δεν είναι για τη κουτση Μαρια!!!(εκτός εάν έκανε αλλαγή φύλου)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τον βλέπω πάντως στις τελευταίες περιοδείες, έχει ανανεωθεί πλήρως και χώνει ακάθεκτα.

 

 

THATS F@CKING ROCK N ROLL  ;)

YEAH!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν διαφωνώ, απλά λέω ότι δεν είναι για τη κουτση Μαρια!!!(εκτός εάν έκανε αλλαγή φύλου)

 

Ομολογουμενως, δεν είναι ο μαγνητης που θα εκτιμησει η κουτση Μαρια...γιατι ...ως γνωστoν παιζει αποκλειστικα με single coils  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου