Προς το περιεχόμενο

Αγορα λαμπατου ενισχυτή


Darky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πανω κατω,μπορει και 850,Koch εχει κοντα στα 800ε εκτος αν αλλαξε παλι,γουατδεφακ?

 

Οριστε ο τιμοκαταλογος απο τον Ντούκα, εδω στα Γιαννενα. Οπως θα δεις, μονο ο Koch Studiotone σε κεφαλή πλησιαζει τα λεφτα που θες να δωσεις:

 

http://www.guitars.gr/HTML/kochpricelist.html

 

Απ'οσο γνωριζω, ο Ντούκας συνηθως κανει παρα πολυ καλες τιμες (χωρις να θελω να διαφημισω)

Ειμαι σιγουρος πως αν κανεις ενα εξτρα κοπο να ερθεις Γιαννενα, θα μπορεις να βρεις μια λυση, για Koch ενισχυτες, παντα.  ;)

Gibson Les Paul, Vox AC30, και ξερο ψωμι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δαμν!γιατι τα ωραια να ειναι τοσο ακριβα...δαμν! :'(

εχω παιξει με koch σε ενα μαγαζι αγγλια οταν πηγα στο θειο μου

και ακομα τον ακουω...

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σου άρεσε τόσο πολύ ο κοχ τότε κάνε την καρδιά σου πέτρα και το σk@+ο παξιμάδι κα χτύπα τον! :)

Είναι πολύ λάθος κατ'εμε να πας σε κάτι που δε γουστάρεις 100% για να γλυτωσεις 100€. Καθε φορά που θα βλέπεις φωτογραφία του κοχ θα τρως τα σωθικά σου, ασε αμα τον ακούς... Ενω αν τον έχεις δε θα τα κλαψεις ποτέ τα 100 παραπάνω ευρα. ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού σου άρεσε τόσο πολύ ο κοχ τότε κάνε την καρδιά σου πέτρα και το σk@+ο παξιμάδι κα χτύπα τον! :)

Είναι πολύ λάθος κατ'εμε να πας σε κάτι που δε γουστάρεις 100% για να γλυτωσεις 100€. Καθε φορά που θα βλέπεις φωτογραφία του κοχ θα τρως τα σωθικά σου, ασε αμα τον ακούς... Ενω αν τον έχεις δε θα τα κλαψεις ποτέ τα 100 παραπάνω ευρα. ;)

 

 

 

+10000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου