Προς το περιεχόμενο

Αγορα λαμπατου ενισχυτή


Darky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω 3 ενισχυτες,1 laney 15αρη,1 crate 15αρη παλιο και εναν aria 30αρη αρχαιο(σε λιγο ενηλικιωνετε)

επειδη δεν την παλευω αλλο,αποφασισα να αγορασω εναν λαμπατο.

τον θελω για σπιτι και για προβες οποτε υπολογιζω ενα 30αρη right?

παιζω απο metal μεχρι jazz.

οι μαρκες π εχω στο μυαλο μου ειναι 1η και καλυτερη Koch,Orange,Kustom και  Hiwatt.

ειμαι σιγουρος οτι καποιος θα μου πει για τον EGL sceamer...

1ον θελω να ρωτησω,εκτος απο Koch για κανενα μαγαζι π μπορω να δοκιμασω αυτους τους ενισχυτες

(απο θεσσαλονικι και γυρω)

και 2ον καμια αλλη αποψη ;D

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

30αρηδες λαμπατους combo φτιαχνει και η custom, φτιαχνει ομως και η BadCat, το πρωτο κοστιζει κατω απο 1000 ευρω και το δευτερο πανω απο 3,000 ευρω. Μπορουν να σου γραψουν σελιδες ολοκληρες οι γνωστες εδω μεσα με 30αρηδες γι αυτο αν μπορεις πες μας σε τι λεφτα περιπου μιλαμε για να περιοριστει ο αριθμος των προτασεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω 3 ενισχυτες,1 laney 15αρη,1 crate 15αρη παλιο και εναν aria 30αρη αρχαιο(σε λιγο ενηλικιωνετε)

επειδη δεν την παλευω αλλο,αποφασισα να αγορασω εναν λαμπατο.

τον θελω για σπιτι και για προβες οποτε υπολογιζω ενα 30αρη right?

παιζω απο metal μεχρι jazz.

οι μαρκες π εχω στο μυαλο μου ειναι 1η και καλυτερη Koch,Orange,Kustom και  Hiwatt.

ειμαι σιγουρος οτι καποιος θα μου πει για τον EGL sceamer...

1ον θελω να ρωτησω,εκτος απο Koch για κανενα μαγαζι π μπορω να δοκιμασω αυτους τους ενισχυτες

(απο θεσσαλονικι και γυρω)

και 2ον καμια αλλη αποψη ;D

 

 

ναι αλλα δεν ειχες στο μυαλο σου οτι θα σου λεγαν για τον marshall jcm2000 dsl401!! τσεκαρε τον αμα θες τον προτεινω ανεπιφυλακτα για  μεταλ μεχρι και jazz! ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30αρηδες λαμπατους combo φτιαχνει και η custom, φτιαχνει ομως και η BadCat, το πρωτο κοστιζει κατω απο 1000 ευρω και το δευτερο πανω απο 3,000 ευρω. Μπορουν να σου γραψουν σελιδες ολοκληρες οι γνωστες εδω μεσα με 30αρηδες γι αυτο αν μπορεις πες μας σε τι λεφτα περιπου μιλαμε για να περιοριστει ο αριθμος των προτασεων

(καλημερες btw)

σωστος!κοντα στο 800αρη υπολογιζω και λογικα οταν τον αγορασω θα εχω την mayones pro.

 

I dance,with angels,to celebrate the holocaust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koch (και αλλους) εχει ο Ζαχος.

 

Πανε, δοκιμασε, παρε.   ;)

 

+1234567

 

Πιο all around δεν γίνεται....! και μέταλ θα παίξεις (ιδιαίτερα με τα φοβερά βρώμικα κανάλια του) και Jazz. Aν θέλεις τσέκαρε και τον καινούργιο studiotone που είναι 40ρης και μάλιστα στην εκδοχή κεφαλή-καμπίνα (μιας και οι καμπίνες koch εκτός που έχουν εκπληκτικά μεγάφωνα, είναι και σε μεγαλύτερα βατ απο τον αντίστοιχο combo)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε και τους καινουριους hiwatt παντως.... εχω ακουσει καλες γνωμες κ καλα κλιπακια στο ιντερνετ. αν μοιαζουν εστω και λιγο στους παλιους τοτε αξιζουν. εχεις εναν ενισχυτη που δεχεται πεταλια οσο λιγοι, δεν χρωματιζει τον ηχο σου και απο εκει και περα εχεις μια καλη βαση για τα υπολοιπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι μαρκες π εχω στο μυαλο μου ειναι 1η και καλυτερη Koch,Orange,Kustom και  Hiwatt.

 

Μέχρι 800 ευρώ σε HiWatt, ξέχνα το. Does not compute. Οι ακριβότεροι καινούργιοι της είναι πάντως φανταστικοί. Και μια ερώτηση: πώς σου μπήκαν στο μυαλό αυτές οι μάρκες; Eίναι εντελώς διαφορετικές μεταξύ τους (και η μόνη κάτω των 800 είναι η Κustom). Γενικά σε αυτήν τη κατηγορία τιμής για καινούργιο μηχάνημα, αυτό που θα σου δοθεί με τιμιότητα είναι ένα ωραίο (έως ωραιότατο) καθαρό κανάλι... τα διστόρσια δεν θα φτάνουν με τίποτα σε μέταλ, εκτός κι αν χρησιμοποιήσεις πετάλια.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bloody υπάρχει κι αυτος ο HIWATT HG50RC Hi-Gain 50 Combo που ειχε προτεινει ο SF σε αλλο φιλο. Ισως να ειναι μια καλη περιπτωση σε αυτά τα χρήματα ... αυτον ειχα κατα νου ...

 

http://www.dv247.com/invt/43578/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου