Προς το περιεχόμενο

Suhr - καθυστέρηση παράδοσης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

sorry gia tin graphi alla eimai tora sto spiti tou kotsadorou kai den mporo na vro ta ellinika... :oops:

 

paidia thanks gia tin simparastasi alla eftihos den tha hriasti oute na valoume fotia ston kakomoiro ton kourmpi elavd :lol: , oute na perimeno forontas tin stoli tou ninja akis.. :lol:

 

apla tha faei poliiiii ksilo o fenderiadhs gia to megalo psema pou mou eipe.tha ton tsakiso kai afton kai tin srv tou :twisted: telika mou ekane plaka a;;a tha epanorthosi afou tha vrethoume kai tha mou danisi gia liges meres tin srv tou...

 

superfunk,ikon polla gelia oi photo.. :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου Τάκη

 

Η υπομονή είναι η μεγαλύτερη αρετή ;).Προσπάθησε με αυτή την αφορμή να ξεκουράσεις τον εαυτό σου.Μην ακούσεις μουσική για λίγες μέρες μην συζητάς για οτιδήποτε έχει σχέση με μουσική.Μια εβδομάδα αποτοξίνωση και κάθε μπεντ θα ακούγεται μαγικό όταν ξαναπαίξεις.

 

Πολλα χαιρετίσματα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπομονή είναι η μεγαλύτερη αρετή ;).Προσπάθησε με αυτή την αφορμή να ξεκουράσεις τον εαυτό σου.Μην ακούσεις μουσική για λίγες μέρες μην συζητάς για οτιδήποτε έχει σχέση με μουσική.Μια εβδομάδα αποτοξίνωση και κάθε μπεντ θα ακούγεται μαγικό όταν ξαναπαίξεις.

Πολλα χαιρετίσματα!!!!!

 

γεια σου ρε analog :D

υπομονη εχω αλλα για φαντασου που την περιμενω ηδη 3μηνες να ερχεται ο.. fenderiadhs και να μου λεει για πλακα οτι θα πρεπει να περιμενω αλλο 1,5 μηνα.. :twisted:

οσο αυτο που ειπες να μην ακουω μουσικη δεν γινεται γιατι αυτον τον καιρο ειδικα την εχω για να ξεφευγει λιγο το μυαλο μου απο τα πιπινακια που κυκλοφορουν εδω στο νησι.. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααααααα καλα βλεπω εσυ εριξες φρικες τρελλες..................... :) :P :P πως λεγαμε στο στρατο???? 8) 8)

 

ΨΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D :D :D

 

Λοιπον στο εξης για να θεραπευσουμε το οξυ συνδρομο G.A.S απο το οποιο αποδεδειγμενα πασχεις, (καθως και τη ψαριλα), θα εφαρμοσουμε σε καθημερινη βαση δραστικη θεραπεια.....Στο εξης σου απαγορευεται οποιαδηποτε ειδους και μορφης επαφη με κιθαρες του τυπου suhr κ.λ.π κ.λ.π..........για το σκοπο αυτο συντομα θα σε απαλλαξω απο καθε περιττο κιθαριστκο βαρος και για την αποτοξινωση σου θα φροντισω οπως εφοδιαστεις με μια ωραιοτατη κινεζικη KUMIKA......

 

Τι ωραια πραγματα ειναι αυτα που εχει ο Κουρμπης........!!!!!πρεπει να οργανωσουμε ενα ριφιφι.........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου