Προς το περιεχόμενο

Καινούριος ενισχυτής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιχαλη ο kotsadoros ειχε παιξει με εναν ιδιο στην αγγλια και μου ειπε οτι μαμαει..και τον κωστα τον εμπιστευομαι..τυφλα..δεν τα λεει ευκολα αυτα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 148
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μιχαλη ο kotsadoros ειχε παιξει με εναν ιδιο στην αγγλια και μου ειπε οτι μαμαει..και τον κωστα τον εμπιστευομαι..τυφλα..δεν τα λεει ευκολα αυτα :wink:

 

o kotsadoros εχει αναφερει οτι επαιξε με vc-30.διαφερουν κατα 15- watt και ο vc15 ειναι ταξη Α/Β σε αντιθεση με τον vc-30 που ειναι Α. ελπιζω οτι λεει o kotsadoros να ισχυει και για τον 15ρη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελό μηχάνημα είναι επίσης και ο Tech 21 trademark 10 στα ίδια χρήματα και ποιο ευέλικτος . Αν ζητάς μόνο λάμπα δες για τον Carvin.

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τον carvin vintage 16 θελω αλλα δεν υπαρχει ελλαδα αυτην την στιγμη και τα on line καταστηματα που τον πουλανε δεν τα ξερω και δεν τα εμπιστευομαι.

βεβαια ο vc-15 ειναι 150 ευρω φθηνοτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και η κριτικη του guitarist

 

VC15 Receives Top Honours

 

The November issue of Guitarist Magazine featured a glowing review of the VC15 culminating in the top "Guitarist Choice" award being given.

 

In reviewing the amp, Neville Martin said:

 

"The sweet response of the valve power stage makes it a joy to play in any mode."

 

"Starting off clean, there's a surprising amount of headroom on offer, so spanky country leads and funky licks are well served"

 

"The VC15's valve nature means it offers 'real' tones all the way through its range, from chiming clean through moody blues, right up to classic British rock."

 

"With the VC15 Laney has excelled in providing guitarists with professional tones and facilities at a practice amp price."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται θα ρισκαρω για ακομα μια φορα...

 

Nα τον πάρεις, να τον πάρεις! :D

 

Διάβασες τις εντυπώσεις μου, μερικές σελίδες πριν;

 

Η αίσθηση της λάμπας, δεν παίζεται! Δεν έχω παίξει με άλλους λαμπάτους για να έχω άποψη, αλλά με τον vc15 ενθουσιάστηκα! (ο lc15 που δοκίμασα, δεν μου πολυάρεσε). Ο tm10 καλός, αλλά λάμπα ΔΕΝ είναι...

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου