Προς το περιεχόμενο

lexicon alpha


themis_1986

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια προσφατα αγορασα τη παραπανω καρτα ηχου για pc και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος

αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν ξερει κανεις καπιο set  ηχειων για να βαλω που να εχει καλη ισχυ

επισης δεν ξερω αν η καρτα μου εχε εισοδους jack για ηχεια αν εχει προενισχυση καλη η αν θα χρειαστει να παρω ηχεια με δικο τους τελικο επανω για να ενισχυεται ο ηχος

αν καποιος ξερει για τη συγκεκριμενη καρτα ηχου ας μου απαντησει

 

 

thnx anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ,

ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΣΕ ΕΝΑ LAPTOP ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΛΠ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ. ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΗΧΕΙΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ Η' ΕΝΙΣΧΥΤΗ ΚΑΙ ΠΑΘΗΤΙΚ ΗΧΕΙΑ Η' ΕΝΕΓΑ ΗΧΕΙΑ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ. ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΑΡΤΑ. ΚΑΘΕ ΚΑΡΤΑ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΕΝΙΣΧΥΣΗ ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΩΣ ΤΕΤΟΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ ΠΑΘΗΤΙΚΑ ΗΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα, ας γράψω εδω.

Ήρθε η εν λόγω κάρτα, συνδέθηκε κλπ, ολα καλά για αρχή (παρεπιμπτόντως αναφέρω οτι εχω συνηθίσει στο uber-flexible patchmix της emu 1820m). Ανοίγω guitar rig λοιπόν, ε το latency ηταν γύρω στα 40-50, με asio4all κατέβηκε πολύ πάντως. Το θέμα είναι πως θέλω να παίζω την κιθαρούλα μου και απο πίσω να παίζει το winamp (ή οποιοσδήποτε player τέλος πάντων). Δεν τα κατάφερα. Έψαξα, σκάλισα, δοκίμασα. Τίποτα. Ή το ενα, ή το άλλο. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως το GR παίζει με asio, ενω το winamp με directsound. Δεν καταλαβαίνω την αδυναμία των drivers ή της κάρτας.

 

Κάποιος που να έχει την alpha, έχει αντιμετωπίσει κάτι τέτοιο; Κάποιος που να θέλει να προτείνει κάτι; Στην τελική, να την βάλω στο κουτάκι της και να την γυρίσω πίσω στο θωμά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου