Προς το περιεχόμενο

Line6 M13 Stompbox Modeller - Review


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το προγραμματισεις σωστα, οπως αλλωτσε και ολες τις πεταλιερες,θα παιζει μια χαρα,αν βαλεις το Preset "Killer Metal from the Doomland of the Mosquitos" δεν θα παιζει... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 390
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ξερω οτι ειναι λιγο δυσκολο η και λιγο ακυρο αλλα μηπως προσφερεται κανενας να του δωσω την πεταλιερα να μου την αναβαθμισει με την τελευταια εκδοση???γτ εγω δεν εχω midi sto pc και δεν εχω καταλαβει και ακριβως πως γινεται....σημερα μου ηρθε απο το dv και εχει δυστυχως την 1.04 εκδοση και ταχω παιξει λιγο....  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω οτι ειναι λιγο δυσκολο η και λιγο ακυρο αλλα μηπως προσφερεται κανενας να του δωσω την πεταλιερα να μου την αναβαθμισει με την τελευταια εκδοση???γτ εγω δεν εχω midi sto pc και δεν εχω καταλαβει και ακριβως πως γινεται....σημερα μου ηρθε απο το dv και εχει δυστυχως την 1.04 εκδοση και ταχω παιξει λιγο....  :(

 

Παίρνεις ενα τέτοιο καλώδιο και ακολουθείς αυτές τις οδηγίες.

 

Το ιδιο καλωδιο πωλειται και στις αγγελίες. (δεν εχω σχεση με τον πωλητη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους.

 

Αναζωπυρώνω το θέμα της Μ13.

 

Την απέκτησα κι εγώ (ιδίως μετά τις 32 σελίδες του θέματος που διάβασα και ξαναδιάβασα).

 

Με γειά μου , ευχαριστώ

Κeep on bluesing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά,

 

ομολογώ ότι παντα ήταν ο φόβος μου αυτά που ακούστηκαν για δυσλειτουργικά κουμπιά στην Μ13 και δυστυχώς ένα άρχισε να μου κάνει νούμερα  :-\

 

Κάποιοι μίλησαν για αντικατάσταση τους.. Τί παίζει? Υπάρχει κανένας που να το έχει κάνει? κανένα λινκ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά,

 

ομολογώ ότι παντα ήταν ο φόβος μου αυτά που ακούστηκαν για δυσλειτουργικά κουμπιά στην Μ13 και δυστυχώς ένα άρχισε να μου κάνει νούμερα  :-\

 

Κάποιοι μίλησαν για αντικατάσταση τους.. Τί παίζει? Υπάρχει κανένας που να το έχει κάνει? κανένα λινκ?   

πηγαινε στην σελιδα 24 διαωασε αυτα που γραφω και τα λεμε σε λιγο ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινε στην σελιδα 24 διαωασε αυτα που γραφω και τα λεμε σε λιγο ;D

 

Τα διάβασα αλλά δεν λέει κάτι συγκεκριμένο.. Έχουμε κανενα καλό παράδειγμα στο ιντερνετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

να ρωτησω κι εγώ κατι .... το m13 δεν έχει προσομοιωση καμπινας οκ??? αν εγω ομως συνδεσω μπροστά το blackstar ht dual που έχω και το κουμπώσω στο pc με τη Simulation output που έχει δεν θα μπορώ να γραψω κατευθείαν στο pc???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου