Προς το περιεχόμενο

Epiphone Valve Senior (ακόμα δεν τον είδαμε...) vs Fender Blues Jr


klhronomos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως γιατί το έστειλες τελευταία εργάσιμη του 2009 και δεν έχει τελειώσει ακόμη η πρώτη εργάσιμη του 2010;

 

;D ;D

Ναι αυτό το σκέφτηκα και εγώ... ;D

Απλά δεν ήμουν σίγουρος για το αν είχαν ίδιες εργάσιμες κλπ στην Γερμανία :).

 

Υ.Γ.Για ποιο λόγο τον παρήγγειλα τέτοια εποχή αυτόν τον ενισχυτή??? :P

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και μένα δεν μου άρεσε ο ενισχυτής στο βίντεο. Αλλά ενδεχομένως να μην είναι πρόβλημα του ενισχυτή. Τελικά έφτασε ο ενισχυτής;

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά πόσοι τον παρέλαβαν τον epiphone?

 

υπάρχει περίπτωση να γίνει κάποιο review για τον συγκεκριμένο, γιατί απ το παραπάνω που ειδα και ακουσα δεν μπορώ να πω ότι έβγαλα και πολλά θετικά συμπεράσματα.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σας σκανδαλίσω, αλλά ο ξάδερφος μου μόλις τον παρέλαβε.. Δυστυχώς δεν μπορεί να ανεβάσει κλιπάκια.. (δεν είναι καν στο φόρουμ). Πάντως ο ενισχυτής υπάρχει, και ο ξάδερφος δεν βρίσκεται στο Δ του Κενταύρου, οπότε μην ανησυχείτε!!!! ;D

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο ενισχυτής υπάρχει, και ο ξάδερφος δεν βρίσκεται στο Δ του Κενταύρου, οπότε μην ανησυχείτε!!!! ;D

 

τότε πές του να τον βάλει τέρμα απόψε κατά τις 02:00 μπας και τον ακούσουμε!

 

δε μπορεί, 20 λαμπάτα βατ είναι αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο για το δικο μου γουστο ο ενισχυτης ακουγεται απαισια σε αυτο το review?  ???

Και μένα δεν μου άρεσε ο ενισχυτής στο βίντεο. Αλλά ενδεχομένως να μην είναι πρόβλημα του ενισχυτή.

 

Tι λέτε βρε παιδιά? Ένα βιντεοριβιού του Music Schmidt είναι, θα περιμένατε να επιδείξουν... ελαττωματικό κομμάτι? Και τι ακριβώς σας ακούγεται ελαττωματικό επάνω του? Το ηχόχρωμα είναι ένα από τα πιο διαδεδομένα του πλανήτη - λίγο Fendery, ψιλοVoxy, χαλαρό crunchy. Ολίγον τι μουντό ίσως λόγω του e906 (αφτο δεν ινε?) και του προενισχυτή που χρησιμοποιούν. Ενδιαφέρον είναι ("pas mal" που έλεγε και η διαφήμιση). Από το ελάχιστο που καταλαβαίνει κάποιος από μια τέτοια περίπτωση, πιθανολογώ ότι θα ακούγεται καλύτερος από κοντά.  

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου