Προς το περιεχόμενο

Respawned demo


DaveMurrayJr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηχογραφησαμε με το γκρουπ, ονοματι Respawned, δυο κομματια για να στειλουμε στο Schoolwave.

Επι της ευκαιριας, σκεφτηκα να τα ανεβασω εδω να παρω γνωμες/αποψεις/σχολια/παρατηρησεις.

 

Απο αποψη μιξης και ηχου δεν ειναι οτι καλυτερο(ζωντανη ηχογραφηση :P), οποτε θα ηλπιζα να περιοριστειτε περισσοτερο στα κομματια σαν κομματια:P

 

So, το ενα κομματι ειναι μια διασκευη του This Is Love της PJ Harvey. Εχουμε αλλαξει τη δομη βασικα.

Το δευτερο ειναι ενα δικο μας κομματι, με τιτλο See My Face.

 

Αναμενουμε σχολια, καλα/κακα.  :)

Thanks!

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα, τα κομμάτια εμένα μου αρέσαν πολύ. Τώρα ηχητικά θέλουν δουλειά. Αν έχεις τα κανάλια της ηχογράφησης είμαι πρόθυμος να στα μιξάρω. Free μιλάμε. Στείλε pm αν είναι να στα φτιάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα, τα κομμάτια εμένα μου αρέσαν πολύ. Τώρα ηχητικά θέλουν δουλειά. Αν έχεις τα κανάλια της ηχογράφησης είμαι πρόθυμος να στα μιξάρω. Free μιλάμε. Στείλε pm αν είναι να στα φτιάξω.

 

Ευχαριστουμε αρχικα για την απαντηση και μονο, και που σου αρεσαν τα κομματια.

 

Τωρα σχετικα με τη μιξη, αμα ειχα χωρια tracks, θα την εκανα μονος μου. Η ηχογραφηση εγινε κατευθειαν σε ενα στερεο καναλι, καθως προκεται για μια γρηγορη δουλεια. Οταν με το καλο αποφασισουμε να ηχογραφησουμε σοβαρα, θα γινει η καλη η δουλεια(οπως και καποιες διορθωσεις στο κομματι μας ::)) . :)

Αυτα.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου