Προς το περιεχόμενο

Που πηγανε οι Gibson Explorer ??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια τι εχει γινει με αυτην την κιθαρα? Απο τον Ιουλιο περιπου που την ψαχνω δεν την εχω βρει (σε ασπρο χρωμα) σε κανενα απο τα "γνωστα" ιντερνετικα μαγαζια! Κατι εχει παρει το αυτι μου οτι η gibson εχει προβληματα με την ευρωπαικη αγορα η κατι τετοιο,ξερει κανεις τι ακριβως παιζει, (και ποτε η κιθαρα θα ειναι ξανα διαθεσιμη?)

 

Στο thomann μαλιστα τους ειχα ρωτησει πριν κανα εξαμηνο και μου ειπαν οτι δεκεμβριο θα υπαρχει αλλα @@!!!

Ειδικα τωρα μου φανηκε πολυ περιεργο οτι το musicstore και ο thomann ειχαν expected date 2/2 και 6/2 αντιστοιχα και πλεον στον τομαν to status ειναι μαλιστα ON REQUEST δλδ γμσ τα!

 

Πραγματικα δεν θελω να την παρω απο ελλαδα γτ θα μου βγει πιστευω +300 ευρω απο ενδεικτικες τιμες που εχω...

Πληροφοριακα ξερει κανεις οδηγιες για το πως να παω στο bon studio στη θεσσαλονικη που ειναι ο αντιπροσωπος της gibson ?

 

Thanks

Gibson Explorer.Telos

www.myspace.com/nervisequin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απο εγκυρη πηγη εχω μαθει οτι η Gibson θα εχει σοβαρα προβληματα διανομης για τους επομενους 6-12 μηνες λογω πολλων αλλαγων στο δικτυο της.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχεται και απο τη Fender ...μπουγιουρντι...25% αυξησεις σε ολες τις τιμες απο σημερα..... ::)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακα ξερει κανεις οδηγιες για το πως να παω στο bon studio στη θεσσαλονικη που ειναι ο αντιπροσωπος της gibson ?

 

Ειναι στην οδο 17 Νοεμβριου, στην Τουμπα (Κωνσταντινουπολιτικα)

 

Απο τον περιφερειακο ειναι πολυ ευκολο. Μπαινεις για Κων/κα και στο φαναρι στριβεις αριστερα. Ενας δρομος ειναι που παει προς τα κει. Περνας και το βενζιναδικο (Εκο) και καποια στιγμη θα το δεις απο την πανω μερια του δρομου (αριστερα οπως πας). Αποκλειεται να το χασεις.

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πηγα σημερα ριχαρδο (ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΠΛΑ ΛΟΛ,πηγε να μου το παιξει ιστορια ο μπαρμπας, 1800 ευρω μου ελεγε στην αρχη) και μετα μπον,και οι δυο δεν ειχαν τιποτα και μαλιστα μου ειπαν οτι το μοντελο ειναι "στα τελευταια του".

Κατι τετοιο ευτυχως αποδεικνυεται αναληθες καθως μετα απο τηλεφωνημα στον τομαν μου επιβεβαιωσαν οτι η γκιμπσον εχει τρελο προλβλημα διανομης και γιαυτο η κιθαρα ειναι τοσο δυσευρετη πλεον

Gibson Explorer.Telos

www.myspace.com/nervisequin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα-πλάκα, ούτε τη Doublecut Pro έχει...(ούτε στο site της Gibson δεν τη βρίσκω...) μήπως έχω vintage του 2006 με μοντέλο που καταργήθηκε?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχεται και απο τη Fender ...μπουγιουρντι...25% αυξησεις σε ολες τις τιμες απο σημερα..... ::)

Δυστυχως οντως ισχυει.

Κι αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι αν τωρα που ο Αμερικανος κι ο Ευρωπαιος (που ειναι και οι βασικοι καταναλωτες)δεν ψωνιζουν κι ανεβαινουν οι τιμες τοτε τι θα γινει αργοτερα? ???Μετα απο μια βολτα στα ιντερνετικα μαγαζα αποριφθηκε και η τελευταια σκεψη για αγορα απο Αγγλια οπου και εφαρμοστηκαν οι νεες τιμες και διολισθησε το € εναντι της στερλινας.

Πολυ συντομα απεκτησαν ιδιες τιμες  το DVκαι ο Thomann...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου