Προς το περιεχόμενο

Αντιπαραθέσεις...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK.

 

Να πω την αλήθεια σκοτίστηκα πλέον για την τελική έκβαση της συζήτησης και δεν μπορώ παρά να εκφράσω την άποψή μου.

 

Να πω ότι εάν βρισκόμασταν στις πολιτισμένες κοινωνίες τις οποίες επικαλείται ο συμφορουμίτης και στις οποίες να τονίσω ότι έχω ζήσει και δουλέψει και έχω καθίσει και συζητήσει με "επώνυμους" και "ανώνυμους" (ότι και αν σημαίνει αυτό) διαπραγματευόμενος με στελέχη άλλων μεγάλων πολυεθνικών (από τους οποίους προτιμώ τους φίλους μου που βρίσκονται και εδώ μέσα και ναι, φοράω άλλη μουτσούνα όταν τα πίνω/λέω μαζί τους) εάν κάποιος έλεγε ότι το forum:

- είναι αναίσθητο

- δεν σκέφτεται (ανόητο)

- είναι θλιβερό

- είναι μαλάκες

- είναι τζαμπαζτήδες

- είναι ανενημέρωτοι

 

για να μην εξετάσουμε ζητήματα νομικής φύσεως, θα ζητούσαν όχι με pm και email, αλλά ευθαρσώς μέσα από το thread τουλάχιστον την παρέμβαση του administrator ή οποιουδήποτε ο οποίος διαδικαστικά είχε την υποχρέωση να κάνει κάτι τέτοιο, να ανακαλέσει στην τάξη, οιοδήποτε μέλος το οποίο παραφέρεται.

 

Δεν μου αρέσει το έντονο ύφος, όπως επανελλειμένα διατείνομαι αλλά η ευγένεια και οι καλοί τρόποι δεν είναι κάτι ευκτέον στην καθημερινότητα μου αλλά ένας στόχος. Είτε ως πομπός, είτε ως δέκτης.

 

Και πάλι συγγνώμη εάν ανεβάζω τους τόνους σε ένα thread που πάει να "σβήσει", αλλά θεώρησα σωστό να εκφράσω την άποψή μου.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....εάν κάποιος έλεγε ότι το forum:

- είναι αναίσθητο

- δεν σκέφτεται (ανόητο)

- είναι θλιβερό

- είναι μαλάκες

- είναι τζαμπαζτήδες

- είναι ανενημέρωτοι

 

για να μην εξετάσουμε ζητήματα νομικής φύσεως, θα ζητούσαν όχι με pm και email, αλλά ευθαρσώς μέσα από το thread τουλάχιστον την παρέμβαση του administrator ή οποιουδήποτε ο οποίος διαδικαστικά είχε την υποχρέωση να κάνει κάτι τέτοιο, να ανακαλέσει στην τάξη, οιοδήποτε μέλος το οποίο παραφέρεται.

 

Couldn't agree more...

Πολλακις, οσες αναλογες περιπτωσεις εχουν τυχει εδω μεσα, οι mods, gate keeperes, ακομα και απλα αλλα ενοχλημενα μελη εχουν υποδειξει το

exit_lg.jpg

 

Αααχ, το αιμα νερο δε γινεται

 

Δεν καταλαβα ρε παιδια. Οι επωνυμοι ειναι ανωτερου επιπεδου απο τους ανωνυμους?

Σφοιρειζουν καλοιταιρα? ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ? ;D

Οσο για τα vista ειδες καινοτομια το noiz? Απο πριν ξεραμε τι παπαρια θα βγαλει η microsoft ;D

 

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Playloud, ψάχνω να βρω λέξεις που να ριμάρουν με το ΡΕΦΕΝΕ;

Μήπως έχεις καμία πρόχειρη;

 

Υ.Γ. Το ΚΑΦΕΝΕ απορρίπτεται.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου Wow! εκτός από μουσική, γράφεις και στιχάκια? Μήπως τα ανεβάζεις όλα μαζί στο youtube? Πες ναι και ΘΑ ΤΡΕ-ΛΑ-ΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μήπως τα ανεβάζεις σαν τον Prince χωρίς ήχο?

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου Wow! εκτός από μουσική, γράφεις και στιχάκια? Μήπως τα ανεβάζεις όλα μαζί στο youtube? Πες ναι και ΘΑ ΤΡΕ-ΛΑ-ΘΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ναι

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι

To θέμα τελείωσε....μπορεί να κλειδωθεί!!!!!

Μπορούμε να ξαναγυρίσουμε στα κουρδισμένα ξύλα!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιός είναι αυτός ο κος Σπάης δηλαδή που αρπάζει την διαφωνία 4 ογκόλιθων του μεγαλύτερου κιθαριστικού forum της Ελλάδος και την πετάει στα αζήτητα;

Εεε;

Ποιός;;

Τι σημαίνει συνεχίστε;

Σας βρήκα άλλη παραλία, παίξτε με τα κουβαδάκια σας;

Τί είμαστε εμείς;

Απόβλητα;

Ε όχι.

Και εγώ δεν παίζω.

Και για να μάθετε....... Eye σ' αγαπάω...........

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου