Προς το περιεχόμενο

Η ιστορία της ποπ σε 4 ακόρντα


publius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπου εδώ μέσα είχα δει το αντίστοιχο βίντεο αλλά δεν μπορώ να το εντοπίσω για update με το αντίστοιχο σε live performance που είναι και εμπλουτισμένο με περισσότερα τραγούδια.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είπα και εγώ παραπάνω...φοβερή δόξα τι να σου πω.

 

Μήπως πρέπει να ανοιχτεί νέο ποστ με την ψυχολογική, ηθική και προσωπική εξύψωση του ατόμου εν συναρτήσει της δυναμικότητας του ποσταρίσματος στο noiz ή έχει γίνει και αυτό? Το λέω γιατί έχω προσέξει και κάποιους που έχουν καμάρι που βάζουν κάτι έτσι απλά για να βάλουν. Να είσαστε υπερήφανοι που θέλετε να μεταδώσετε οποιαδήποτε γνώση γιατί αυτό είναι που μας χωρίζει από τους υπόλοιπους λαούς μην ψάχνετε για τη δόξα γιατί είναι μάταιη και πλέον το πολύ να κρατάει 15 λεπτά

 

Υ.Γ. Ναι είχα τη μύγα...και την έφερα πίσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φερε και την πεταλουδα και την σφιγγα ομως!!.. φιλε μου εννοειται οτι δεν στο ειπα για να θιξω τυχον δοξα και τιμη στο ποστ σου.. και εννοειται οτι μπορεις να ανοιξεις οτι τοπικ θελεις,εγω η ο x y θα σου πουν οτι υπαρχει αλλα δεν εχει καμμια σημασια(μερικες φορες βλεπουμε τελειως διαφορετικες προσεγγισεις σε θεματα που υπαρχουν αλλα ξανα ανοιχθηκαν!) οι υπευθυνοι λογικα θα αποφασισουν την πορεια του!!

 

  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολύτως σωστός και δεν θίχτηκα διόλου. Τη μύγα μπορώ να την φέρω αύριο, δεν προλαβαίνω βλέπεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτόντως, το βιντεάκι δεν είναι ανάλογης (αν όχι ίδιας) θεματολογίας με το γνωστό βιντεάκι (πάλι στο Youtube) με τον κωμικό που παίζει απανωτά γνωστά τραγούδια πάνω στον Canon in D major του Pachelbel ?

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου