Προς το περιεχόμενο

Vox AC15 CC1


Mean

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον εχει κάνεις?Εντυπωσεις?Θελω εναν ενισχυτη με τον χαρακτηριστικο british ήχο,made in china 1-channel 750 ευρα,μηπως τελικα δεν αξίζει?Υπάρχει καμιά αλλη πρόταση για να πετύχω τον ήχο που θέλω?

And so castles made of sand melts into the sea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ φιλε μου που δεν απανταω στο ερωτημα σου αλλα τις τελευταιες μερες εχω ακριβως την ιδια απορια με σενα!  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ ωραίος ενισχυτής, τον είχα κανά χρόνο. Όση ένταση χρειάζεσαι ενώ παίζει μια χαρά και σε ανθρώπινες εντάσεις. Υπέροχα γλυκά καθαρά, ωραίο reverb, τρομερό tremolo και φυσικά απίστευτο ηχείο! Επίσης στο όλα δεξιά και σε μια καμπίνα marshall 4x12 με greenbacks έχω ηχογραφήσει από τις πιο ωραίες κιθάρες που έχω πετύχει σε κομμάτι. Όσον αφορά τα πετάλι, κατά κανόνα είναι πεταλομηχανή! Με τα delay, chorus, phase κτλ μια χαρά, με όλα τα drive μου επίσης εξαιρετικός, εκτός από το Dr Jekyyl & Mr Hyde της Visual Sound. Μια χαρά με Gibson Les Paul Studio, Gibson Les Paul Custom, Fender Telecaster, Gretsch Electromatic Pro Jet, δεν τα ππήγε και πολύ καλά με μια Fernandes Monterey και αρκετά ωραίος με Gibson Explorer. Καλή επένδυση με καλή μεταπωλητική αξία και πανέμορφο look.

Ελπίζω να βοήθησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι και'γω τελευταία να τον αγοράσω, με προβληματίζουν κάτι θέματα reability μόνο που διαβάζω στο νετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου