Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη μελους μπαντας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όλοι ψόφιοι για ίντριγκα και εκπαραθύρωση βλέπω...Σαν τις μέλισσες έπεσαν πάνω σε ένα μάλλον πολύ συγκεκριμένο και ειδικό ζήτημα που τις παραμέτρους δεν είναι δυνατόν να γνωρίζουμε...Τζερτζελές να γίνεται με λίγα λόγια  ;D

 

Είπαμε ΑΝ πρόκειται για περίπτωση που έχουν κάνει μπάντα για επαγγελματική πορεία κλπ. Πού είναι το περίεργο; Αν σε ρωτήσω αν πρέπει ο Ολυμπιακός ή ο Παναθηναϊκός να διώξουν έναν ποδοσφαιριστή που βαριέται να πηγαίνει στην προπόνηση και τρώει σαν γουρούνι θα μου ζητήσεις λεπτομέρειες πριν μου πεις ότι πρέπει να τον διώξουν; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε ΑΝ πρόκειται για περίπτωση που έχουν κάνει μπάντα για επαγγελματική πορεία κλπ.

 

Συγγνώμη Μενέλαε, αυτό που γράφεις είδες να αναφέρεται πουθενά? Αν ναι μάλλον μου διέφυγε...

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη Μενέλαε, αυτό που γράφεις είδες να αναφέρεται πουθενά? Αν ναι μάλλον μου διέφυγε...

Αυτό έγραψα εγώ ;) Αν οι άνθρωποι το κάνουν για χαβαλέ είναι ΤΕΛΕΙΩΣ άλλη ιστορία ;)

 

Αν μιλάτε για σοβαρό group και σας κρατάει πίσω διώξτε τον. Αν απλά παίζετε για πλάκα... άλλο θέμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό έγραψα εγώ ;) Αν οι άνθρωποι το κάνουν για χαβαλέ είναι ΤΕΛΕΙΩΣ άλλη ιστορία ;)

 

Σύμφωνοι. Κι'εγώ το ίδιο.

 

Αλλά ουσιαστικά όλες οι απαντήσεις που δόθηκαν βασίζονται σε εικασίες. Επομένως δίκιο έχει ο george μ'αυτό που γράφει μερικά posts παραπάνω.  ;)

 

Όλοι ψόφιοι για ίντριγκα και εκπαραθύρωση βλέπω...Σαν τις μέλισσες έπεσαν πάνω σε ένα μάλλον πολύ συγκεκριμένο και ειδικό ζήτημα που τις παραμέτρους δεν είναι δυνατόν να γνωρίζουμε...Τζερτζελές να γίνεται με λίγα λόγια  Grin

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνοι. Κι'εγώ το ίδιο.

 

Αλλά ουσιαστικά όλες οι απαντήσεις που δόθηκαν βασίζονται σε εικασίες. Επομένως δίκιο έχει ο george μ'αυτό που γράφει μερικά posts παραπάνω.  ;)

 

 

Ναι, δε διαφωνώ. Γι αυτό υπάρχουν κ οι υποθετικές προτάσεις άλλωστε, καλό είναι να χρησιμοποιούνται σε τέτοιες περιπτώσεις....  ;D ;D "if.... then.... else....." ΜΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΕ ΣΕ BASIC ΤΟ 90??????? >:( >:( >:( >:( ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δε διαφωνώ. Γι αυτό υπάρχουν κ οι υποθετικές προτάσεις άλλωστε, καλό είναι να χρησιμοποιούνται σε τέτοιες περιπτώσεις....  ;D ;D "if.... then.... else....." ΜΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΓΡΑΦΕ ΣΕ BASIC ΤΟ 90??????? >:( >:( >:( >:( ;D

 

pascal το 2000 δεν σου κάνει? ::)

Btw, 6,5 χρονών προγραμμάτιζες εσύ? :P

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούνε πάντως να το γυρίσουν και σε διασκευές AC/DC. Και τα σπάνε, και δεν χρειάζεται ο δραμερ να μάθει κομμάτια. Θα παίζει όλο το ίδιο. Αμα κάποια στιγμή μάθει να παίζει και γρήγορα κάντε το ίδιο με διασκευές cannibal corpse. Πάλι το ίδιο θα παίζει αλλά γρήγορα. ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχια.

Αν έχει ηλεκτρονική διεύθυνση ο τυμπανιστής σας, στείλτου το παρακάτω link.

Και ρώτα τον τη γνώμη του.

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=167157.0;topicseen

 

Αν συμφωνήσει με τις πρακτικές απολύσης, του δείχνετε την πόρτα.

Αν νομίζει πως όντως είναι αυτός ο μελετηρός σπουδαγμένος (αλήθεια τι χρειάζεται για να θεωρείσαι μελετηρός) the bird.

Αν είναι με τους διαλακτικούς στείλ'του το μέλι τους να κάνουν μπάντα μεταξύ τους (είμαι σίγουρος θα τα βρουν).

Αν ξέρει να παίζει ντέφι και έχει ρεπερτόριο 50 ώρες προλαβαίνει την πανυγυροσαιζόν 2009

Αν είναι ο Μπόζος μάλλον εσείς πρέπει να φύγετε από την μπάντα

Αν είναι φίλος καρδιακός κάντε άλλη μπάντα Filoi Gia Panda

Αν είναι αδερφός της γκόμενας του κιθαρίστα, καλύτερα να ετοιμάζεται από τώρα για χειρονακτική εργασία ο κιθαρίστας

Αν είναι ο γκόμενος της αδερφής σου να της γράψει από τώρα ο πατέρας σου το εξοχικό στο Ζούμπερι

Αν είναι ο Portnoy απλά διώξτε τον

Αν είναι ο πιο όμορφος .............με τις κλωτσιές

Αν είναι ο πιο ψηλός και σε λένε Φριτεζάντε μάλλον εσύ θα πάρεις τον πούλο

Αν όντως εσείς μελετάτε και αυτός καθόλου βάλτε του ένα στόχο (π.χ την αδερφή του μπασίστα)

Αν ακόμα διαβάζεις αυτά που γράφω έχεις πολύ διαδικτυακό ελεύθερο χρόνο

 

 

 

 

 

 

 

 

Σοβαρά τώρα κάντε κουβέντα αντρίκια στα ίσια αν παρεξηγηθεί, είναι δείγμα δικής του αδυναμίας.

Και να συνεχίσεις να μελετάς, γιατί μπορεί σε κάνα εξάμηνο, κάποιος σπουδαγμένος ντράμμερ να μας ζητά τη γνώμη, πως διώχνει μέλος του γκρουπ στο οποίο παίζει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου