Προς το περιεχόμενο

ο καλυτερος σκυλο-τραγουδιστης!


maze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To ότι μπορεί να παράγονται (από πνευστό ή μη) συχνότητες που δεν ακούμε εμείς και ακούνε τα σκυλιά δεν μου φαίνεται περίεργο... Ο φίλος μπάμπης, όμως δεν φαίνεται να ενοχλείται και πολύ... Μάλλον το διασκεδάζει, ή απλά η όλη φάση του κινεί την περιέργεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Koιταχτε το οτι απο τα πνευστα παραγονται και καποιοι ηχοι εκτος του φασματος που αντιλαμβανεται το ανθρωπινο αυτι και που τους αντιλαμβανονται τα σκυλια, και εντονα μαλιστα μου φαινεται αρκετα λογικο.

 

Πιθανον ομως, καθοτι το καθε ζωο εχει δικη του προσωπικοτητα,αλλα αυτο που ακουνε να τα ενοχλει και αλλα οχι. Αλλα τραγουδανε αλλα φευγουν τρεχοντας...δε μου φαινεται περιεργο. Και απο εμας εδω, καποιοι θα ακουσουν Otomo Yoshihide και καποιοι θα το κλεισουν στα 10''.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο εμας εδω, καποιοι θα ακουσουν Otomo Yoshihide και καποιοι θα το κλεισουν στα 10''.

 

Αυτό είναι το αγαπημένο μου, γιατί παίζει με rosewood... Δυστυχώς δεν σφιρίζη καθόλου...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαβ, γαβ, γιαουουουουουουουουου γιαουουουουουουουουου γιαουουουουουουουουου!!!!!!!

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου