Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με les paul studio


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως η κιθαρα ειναι καινουργια

 

ΑΚΡΙΒΩΣ για ΑΥΤΟ θελει σετ απ

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=articles;sa=view;article=39

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx ρε superfunk δεν περιμενα τετοια απαντηση με τιποτα ομως ξερεις μηπως κανενα καλό μαγαζι για σετ απ γιατι δεν θελω να βαλω χερι στη κιθαρα  οπ ως περιεγραψες στο link γιατι θα την καταστρεψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δε ξερεις τι κανεις και δε θελεις να ρισκαρεις, να πας σε ενα μαστορα να στην κανει ενα set up. Υπαρχουν πολλοι καλοι μαστορες, ειδικα σε Αθηνα (που φανταζομαι οτι βρισκεσαι) αν ψαξεις στο φορουμ θα βρεις πολλες προτασεις. Αν εισαι απο καπου αλλου και δε βρισκεις πες το και καποιος θα βρεθει να σου προτεινει καποιον...

 

 

Υ.Γ. Μηπως την κιθαρα σου την πατησε καμια epiphone στο μανικΗ και για αυτο δε παιζει? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δε ξερεις τι κανεις και δε θελεις να ρισκαρεις, να πας σε ενα μαστορα να στην κανει ενα set up. Υπαρχουν πολλοι καλοι μαστορες, ειδικα σε Αθηνα (που φανταζομαι οτι βρισκεσαι) αν ψαξεις στο φορουμ θα βρεις πολλες προτασεις. Αν εισαι απο καπου αλλου και δε βρισκεις πες το και καποιος θα βρεθει να σου προτεινει καποιον...

 

 

Υ.Γ. Μηπως την κιθαρα σου την πατησε καμια epiphone στο μανικΗ και για αυτο δε παιζει? :P

 

οχι ειμαι απο θεσαλονικη τι εννοεις  "την πατησε καμια epiphone στο μανικΗ"??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλός μάστορας απο θεσ,νικη είναι στον τσέλιο (πλατεία ναυαρίνου) ο κώστας.. Εκεί πήγα προ λίγου καιρού την κιθάρα μου και μου έκανε πάρα πολύ καλή δουλειά !!!!

 

Μου εξήγησε τι θα χρειαστεί η κιθάρα και ποσο θα κοστόσει στο περίπου για να ξέρω...

 

Στα αρνητικά,  θα χρειαστεί να αφήσεις την κιθάρα σου σίγουρα, και ίσως και για αρκετές μέρες(αναλόγως την δουλειά που θα έχει πριν απο εσένα). Ενδεικτικά εγώ την άφησα κάπου στις 10 μέρες...

 

Χαλάλι όμως άξιζε... ;D ;D ;D

 

Οποιος άλλος ξέρει ας προτείνει... !!!! ; :D

Όλοι κάνουμε όνειρα........ (custom shoP & V.O.S)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ειμαι απο θεσαλονικη τι εννοεις  "την πατησε καμια epiphone στο μανικΗ"??

 

Λοιπον αυτο περι epiphone κλπ ειναι inside joke μη σε απασχολει :D

 

Για μαστορες στη Θεσσαλονικη υπαρχουν οπως σου ειπε το παιδι παραπανω αρκετοι, να μερικοι:

α) Ο Τσελιος. Ειναι λιγο ακριβος και θα αφησεις την κιθαρα για καμια βδομαδα περιπου αλλα οπως ειπαμε ο Κωστας ειναι φοβερος μαστορας. Μπορεις να πας με την κιθαρα σου να τη δει και να σου πει ποσο θα κοστισει για να εισαι σιγουρος.

β) Παναγιωτης Λαμπης, the art of wood (κανε ενα google να βρεις διευθυνση). Παρα πολυ καλος τεχνιτης.

γ) Ζαχος. Παλαιοτερα τα set up στο Ζαχο τα εκανε ο Παναγιωτης αλλα αν δεν κανω λαθος εδω και καποιο καιρο τα εχει αναλαβει καποιος αλλος μαστορας (δυστυχως δε θυμαμαι το ονομα του ανθρωπου...ειχεφτιαξει και μια tele που μας την εκανε review o deadendmind) ο οποιος ειναι επισης πολυ καλος στη δουλεια του.

 

 

Υπαρχουν και αλλοι βεβαια, αλλα αυτους τους 3 μπορω να στους προτεινω ανεπιφυλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου