Προς το περιεχόμενο

αγορά ακουστικών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ήθελα να ρωτήσω για μία αγορά ακουστικών.διάβασα στο φόρουμ για τα akg k141 studio

http://www.euri.gr/online/index.php?target=products&product_id=31493 μιας και είναι όμως κλειστού τύπου λέω να πάω σε ημιανοιχτού akg 514

http://www.euri.gr/online/index.php?target=products&product_id=31509

 

έχετε κάτι άλλο να μου προτείνεται;;

ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 141 δεν είναι κλειστού τύπου, είναι semi. Δε θα βρεις τίποτα καλύτερο σε αυτήν την κατηγορία τιμής κατά τη γνώμη μου. Πολύ βολικά, φοβερός ήχος, αυτόματο adjustment στο κεφάλι σου, καλώδιο μόνο σε ένα από τα δύο ακουστικά κ περνάει εσωτερικά από πάνω στο άλλο, το καλώδιο βγαίνει και μπαίνει και ανταλλακτικό με mini-xlr... Γενικώς απίστευτα ακουστικά και σε ποιότητα και σε ease of use!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν διαθετεις παραπανω λεφτα παρε τα Sennheiser HD650

πολυ πολυ καλα. τονιζουν λιγο το lowmidrange νομιζω αλλα εινναι πολυ καλα)

 

εχω και ενα ζευγαρι Beyerdynamic DT 990 PRO. Επισεις πολυ καλα αλλα οχι σαν τα HD650 (κατα τη γνωμη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστά είναι ημιανοιχτού τύπου είχα την εντύπωση ότι είναι κλειστού..

παρόλα αυτα είναι και το budget low για τα 514 καμία γνώμη ή για κάποια άλλα σε αυτό το ποσό πάνω κάτω?

 

 

ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρεις τα 141 από dolphinmusic.co.uk θα σου βγουν πιο φτηνά από τα ελληνικά μαγαζιά (εκτός αν κάνεις καλά παζάρια) και θα πάρεις κ τα MK II, που έχουν και δεύτερο καλώδιο, δεύτερο σετ earpads.... τέλος πάντων εγώ στη θέση σου αυτά θα έπαιρνα, αξίζουν κάθε ευρώ, όχι μόνο λόγω ήχου αλλά και λόγω εκπληκτικής ευχρηστίας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαθετης κατι παραπανω, παρε τα AKG k240 studio.  Εχω και τα k141 και τα k240!  Τα  k240 ειναι καλυτερα με περισσοτερα μπασσα, και(πολυ βασικο!)  εχουν  καλυτερη  εφαρμογη  και ειναι πολυ πιο ξεκουραστα ;)

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου