Προς το περιεχόμενο

Ο Robben Ford περασε μια βολτα απ το σπιτι μου


Infernalgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μ αρεσει να βαζω τον εαυτο μου στην δυσκολη θεση να ηχογραφισει κατι που να ειναι παρουσιασιμο, και να δεχθει την κριτικη των αλλων.

 

Ετσι 1ον δουλευω πολυ πριν ποσταρω κατι, και 2ον μπορει να αποκομισω κατι απ τα σχολια των αλλων.

Εχει μεγαλη διαφορα απ το να παιζεις σπιτι απλα για να παιζεις, και απ το να ηχογραφεις, να ακους τον εαυτο σου με κριτικο αυτι, και με το σκεπτικο οτι και αλλοι θα κανουν το ιδιο.

 

 

Το Backing ειναι διαθεσιμο για οποιον το θελει.

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας.

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες να πιάσεις το ύφος θέλεις παρα πολύ δουλειά ακόμα.

 

Ευχαριστω για την απαντηση φιλε, και καλως ηρθες στο forum, φενεται πως εκανες register πριν κανα 2 λεπτα.

 

Πολλα "Χμ....."

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρεσει να βαζω τον εαυτο μου στην δυσκολη θεση να ηχογραφισει κατι που να ειναι παρουσιασιμο, και να δεχθει την κριτικη των αλλων.

 

Ετσι 1ον δουλευω πολυ πριν ποσταρω κατι, και 2ον μπορει να αποκομισω κατι απ τα σχολια των αλλων.

Εχει μεγαλη διαφορα απ το να παιζεις σπιτι απλα για να παιζεις, και απ το να ηχογραφεις, να ακους τον εαυτο σου με κριτικο αυτι, και με το σκεπτικο οτι και αλλοι θα κανουν το ιδιο.

 

 

Συγχαρητηρια για την αποψη σου πανω στη δημοσιευση κλιπ και φυσικα για το παιξιμο σου. :)

Πολυ καλος και ο ήχος σου,αλλα πανω απ'όλα αυτο που μ'αρεσε ,ειναι οτι δεν θα ξεχωριζα αν δεν το ελεγες, αν ειναι δισκογραφημενο τραγουδι ή backing track με solo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....αλλα πανω απ'όλα αυτο που μ'αρεσε ,ειναι οτι δεν θα ξεχωριζα αν δεν το ελεγες, αν ειναι δισκογραφημενο τραγουδι ή backing track με solo.

 

Λιγο υπερβολικο αυτο. Καθοτι αν ξερεις το κομματι κανει μπαμ απο τα πρωτα δευτερολεπτα. Και βεβαια και στην διαρκεια του κουπλε αλλα και του ρεφραιν. Στο κανονικο σολο ομως μια χαρα, εκτος απο εκεινη την πολυ αταιριαστη φραση στο 2:02. Πολυ καλη προσπαθεια παντως

 

Ασχετο, το κανονικο κομματι στο 3:45 εχει κατι ΑΠΑΙΧΤΕΣ αρσεις που (μαμωτο) δεν τις εχει το μπακιτρακι

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως εξαιρετική προσπάθεια και "μέσα στο πνεύμα". Και πολύ καλός ήχος. :) :)

 

Λιγο υπερβολικο αυτο. Καθοτι αν ξερεις το κομματι κανει μπαμ απο τα πρωτα δευτερολεπτα. Και βεβαια και στην διαρκεια του κουπλε αλλα και του ρεφραιν.

Καλά, αν έχεις ακούσει το κομμάτι πολλές φορές (όπως κι εγώ) είσαι και κάπως προκατειλημμένος. :)

 

εκτος απο εκεινη την πολυ αταιριαστη φραση στο 2:02

Εμένα μου άρεσε. Και ο Ford πετάει κάτι τέτοιες φράσεις σε μεγάλα solo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδες, ουτε κι εγω το θυμαμε το original πως παει.. καλα ο Ford παικτικα δεν πιανετε...

 

 

Backing----------->

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου