Προς το περιεχόμενο

Diablo Swing Orchestra


tolkki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aπο τη Σουηδια ορμωμενοι οι Diablo Swing Orchestra για εμενα ειναι ο ορισμος του Progressive/Experimental και μπαντα με μελλον.

Με τον πρωτο τους και μοναδικο μεχρι στιγμης δισκο εχουν κερδισει ενα τεραστιο κοινο ανα τον κοσμο παντρευοντας με μεγαλη επιτυχια πολλα ειδη μουσικης με το ροκ και το μεταλ.

Το ντεμπουτο τους λεγεται The Butcher's Ballroom και ηδη ετοιμαζονται να κυκλοφορησουν τον Σεπτεμβριο τη νεα τους δουλεια.

 

Οσοι λοιπον γουσταρετε τον πειραματικο ηχο δεν εχετε παρα να τους τσεκαρετε στο:

 

http://www.myspace.com/diabloswingorchestra

 

υ.γ η τραγουδιαρα τους, βιαζει το ηλιακο συστημα απο τον ηλιο μεχρι το νεφος του Oort  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έχω ακούσει κανα δυο χρόνια τώρα και είναι οτι καλυτερο και ολοκληρωμένο εχω ακουσει τον τελευταίο καιρο.Πολυ όμορφη ατμόσφαιρα και πολύ ιδιαίτερος χαρακτήρας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ ωραιοι, πραγματικα ενδιαφερον...

 

Αν και για να πω την αληθεια ανοιξα το θεμα ολος χαρα περιμενοντας κατι αντιστοιχο των αγαπημενων μου Cinematic Orchestra, αλλα τι να κανουμε...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου