Προς το περιεχόμενο

epiphone lucille


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι ετοιμος για την αγορα μιας lucille...φυσικα απο εξωτερικο αφου εδω η τιμες ειναι απαγορευτικες...πανω απο 700...

ψαχνοντας λοιπον την βρηκα στην φανταστικη τιμη των 487 ευρω εδω

http://www.dv247.com/invt/37212/

απο οσο ξερω μεχρι το 2008 τα μοντελα lucille φτιαχνοντουσαν στην κορεα...ξερει κανεις μηπως αλλαξε κατι και επεσε τοσο πολυ η τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκ πειρας...καλυτερο θα ητανε να μην το κανεις αυτο...οταν δεν την εχουν στο stock αυτο παει να πει οτι θα πρεπει να περιμενεις να τους παραδοθει στο μαγαζι, κατι που δεν εξαρταται απο αυτους αλλα απο τους dealers τους...εαν ας πουμε αυτη η κιθαρα δεν υπαρχει ουτε στον thomann,musicstore γερμανια ουτε στο dolphinmusic που ειναι κ αυτο αγγλικο ισως να σημαινει οτι υπαρχει ελλειψη της συγκεκριμενης ή απλα περιμενουν την παραγγελια απο την epiphone...μου χε τυχει με τον thomann να παραγγειλω μια βαρυτονη danelectro τον οκτωβριο η οποια δεν εχει παραδοθει ακομα γιατι ο dealer τους τους αλλαζε συνεχως τις ημερομηνιες...προφανως και την ακυρωσα :P..κατα τη γνωμη μου παντοτε,καλυτερα να επικοινωνησεις μαζι τους πριν κανεις οποιαδηποτε αγορα....

ΠΟΙΑΝΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙ ΕΙΜΑΙ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου