Προς το περιεχόμενο

Ποιο είναι κατά τη γνώμη σας το ωραιότερο βίντεο από λάιβ;


bloody_sunday

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να και ενας απο τους μεγαλυτερους frontmen που ξεχαστηκε σε αυτο το post...

 

[flash=200,200]

 

Επισης, αν και οχι ακριβως live, ισως η καλυτερη εκτελεση του child in time (μετα το made in japan)

 

[flash=200,200]

Ειμαι κρυφος θαυμαστης του SF!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

[flash=200,200]

 

Αχ τι ωραία που "σκάει" η strat του Blackmore... Χαρακτηριστικός ήχος μονών...Αχ να είχα μια vintage strat κι εγώ να βγάλω τον κλασικό ήχο του...

 

Γιαααααααα μια στιγμή!!!

 

Αυτή ΔΕΝ είναι strat! Ούτε οι μανήτες είναι μονοί!!! Ούτε ΚΑΝ maple δεν έχει το μανίκη!

 

Μα πώς στο καλό ακούγεται ΙΔΙΟΣ ο άτιμος; !!!  :o

8) 8) 8) ;D ;D ;D

 

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν με αυτό το κόλλημα με το Ριχάρδο Μαυρομούρη.Get over it....Καλός, μπροστά από την εποχή σίγουρα αλλά μην θεοποιούμε και  τον ήχο του...Καταλαβαίνω ότι για μερικούς λόγω ηλικίας και βιωμάτων βρίσκεται στο απυρόβλητο αλλα αυτό δεν σημαίνει αντικειμενικά πως είχε δα και ΤΟΝ αξιοζήλευτο ήχο. Μην τρελαθούμε παίδες.Και για τον Gallagher τα ίδια λέω.

Stuck to heavenly melodies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν με αυτό το κόλλημα με το Ριχάρδο Μαυρομούρη.Get over it....Καλός, μπροστά από την εποχή σίγουρα αλλά μην θεοποιούμε και  τον ήχο του...Καταλαβαίνω ότι για μερικούς λόγω ηλικίας και βιωμάτων βρίσκεται στο απυρόβλητο αλλα αυτό δεν σημαίνει αντικειμενικά πως είχε δα και ΤΟΝ αξιοζήλευτο ήχο. Μην τρελαθούμε παίδες.Και για τον Gallagher τα ίδια λέω.

 

αμα για μας το εχει εσενα τι σε χαλαει?  ;D

 

ιδικα για τον Gallagher λιγα τα λογια για τον ηχο του γιατι ειναι απο τους λιγους που ξερει να χειριζετε τοσο καλα την στρατο!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδικα για τον Gallagher λιγα τα λογια για τον ηχο του γιατι ειναι απο τους λιγους που ξερει να χειριζετε τοσο καλα την στρατο!

 

+1000

Ειμαι κρυφος θαυμαστης του SF!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε george, τι σε επιασε σημερα?

Στραβοκοιμηθηκες η στραβο...πατησες?

 

Τον Ritchie ρε? Ρε αμα δεν ηταν αυτος με τον "μετριο" ηχο ακομα θα παιζαμε Μπιτλιδες ρε :)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε george, τι σε επιασε σημερα?

Στραβοκοιμηθηκες η στραβο...πατησες?

 

Τον Ritchie ρε? Ρε αμα δεν ηταν αυτος με τον "μετριο" ηχο ακομα θα παιζαμε Μπιτλιδες ρε :)

 

Δεν αμφισβήτησα την τεχνική και πόσο μάλλον τη συμβολή του στη μουσική που όλοι γουστάρουμε...Τον ήχο του μονάχα.Και μιλάω ως μέγας οπαδός των Purple και ιδιαίτερα των Rainbow...

Λές να στραβοκοιμήθηκα?  ;D Θέλω απλώς να βγαίνει γόνιμος διάλογος αγαπητέ Playloud!

Stuck to heavenly melodies...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν με αυτό το κόλλημα με το Ριχάρδο Μαυρομούρη.Get over it....Καλός, μπροστά από την εποχή σίγουρα αλλά μην θεοποιούμε και  τον ήχο του...Καταλαβαίνω ότι για μερικούς λόγω ηλικίας και βιωμάτων βρίσκεται στο απυρόβλητο αλλα αυτό δεν σημαίνει αντικειμενικά πως είχε δα και ΤΟΝ αξιοζήλευτο ήχο. Μην τρελαθούμε παίδες.Και για τον Gallagher τα ίδια λέω.

 

George νομίζω ότι δεν έπιασες το νόημα του post μου.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου