Προς το περιεχόμενο

bluez with a 80s feeling


Sakis_Gallo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιτα, αμα δε την θες υπαρχουν μερικα παιδια που ειναι φανς των Skynyrd και του WInter και ισως να την ηθελαν. Κοιτα κατα... Βεγγο μερια :)

 

Γειά στο στόμα σου ρε Play. Skynyrd είχα στο μυαλό μου κι εγώ. Τεράστιοι.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παρεξηγισα κανεναν κ επειδη ξερω οτι αυτη η μουσικη θελει τον διπλο της ειπα να κανω κ ενα τετοιο κλιπ για να χαιδεψω λιγο τα αυτακια σας!  ;D

 

οντως καμια σχεση ο ηχος αλλα ειναι κ αυτος ο Rio Grande που φοραει αυτη η κιθαρα ο οποιος σκοτωνει

 

η κιθαρα Play αυτη δεν πουλιεται γιατι ειναι custom οργανο κ περα απο μενα δεν θα βολεψει κανεναν αλλον. επισης ειμαι τοσο δεμενος μαζι της που δεν μπορω να την αποχοριστω με τπτ  :)

δεν την παιζω πλεον γιατι αυτη η κιθαρα ειναι για αλλα πραγματα τα οποιο εχω παρατησει εδω κ μερικα χρονια

 

σκετφομαι φωναζοντας

ρε να βαλω ενα little59 για brigde στην τελε κ να σπαει σε μονο στην μεσαια θεση για να δενει ωραια με τον αλλον κ για να μην χασω την αγαπημενη μου rythm θεση.....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, καλα ΟΛΑ αυτα. Κι εγω στην τελε μου στην bridge θεση πανωσεντονο κατωσεντονο εχω βαλει αλλα εγω ειμαι αλλο. Βεβαια μπορεις παντα να δοκιμασεις.

Εγω παντως εχω βαλει αυτον

 

http://store.guitarfetish.com/lilpuxlnewfi.html

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου