Προς το περιεχόμενο

Omar Rodriguez-Lopez στο Αν club, 14/3/09


darshan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Omar Alfredo Rodríguez-López (born September 1, 1975 in Bayamón, Puerto Rico) is a multi-instrumentalist, songwriter, lead guitarist and producer for the progressive rock group The Mars Volta and the former guitarist for the post-hardcore outfit At the Drive-In.

 

Μαζί με

 

Ximena Sarinana Rivera (singer)

Marcel Rodriguez-Lopez (mulitinstrumentalist)

Juan Alderete de la Pena (bass-Mars Volta, Racer-X)

Thomas Pridgen (drums, Mars Volta)

Mark Aanderud (keys)

 

Πήγε κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκπληκτικο live απο πολυ ταλαντουχους μουσικους αν και αργησαν να βγουν λογω καθυστερησης στο αεροδρομιο μας αποζημιωσαν με το παραπανω παιζοντας 2 ωρες παρα,σε ρυθμους jazz και funk καθως και σε ηχους πιο progressive  μαρς βολτα τυπου.Ηταν ολοι ενας και ενας με πολυ ενεργεια πανω στην σκηνη.Το αν ειχε οσο κοσμο πρεπει για να ευχαριστηθεις ενα τετοιο live,η κοπελα στα φωνητικα απλα εξαιρετικη τι να πει κανεις για τον ομαρ απλα πολυ μπροστα το παληκαρι.Γενικα ηταν ενα πολυ καλο live και μπορω να πω οτι ηταν πιο <<ευκολο>>live σε σχεση με αυτα των mars volta στο ευρη κοινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά λυπάμαι απίστευτα που έχασα ένα τέτοιο Live. :-\

Δυστυχώς όμως δεν είμαι Ελλάδα. Πραγματικά, αν ήμουν θα εδινα το παρών ασυζητητί!

 

Ελπίζω να τους δω κάποια στιγμή. Εμ, αυτές είναι συναυλίες.. :-[

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το έμαθα μια μέρα πριν και μου ήταν αδύνατο να κατέβω και πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν είχε διαφημιστεί σχεδόν καθόλου!

 

Κρίμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το έμαθα μια μέρα πριν και μου ήταν αδύνατο να κατέβω και πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν είχε διαφημιστεί σχεδόν καθόλου!

 

Κρίμα!

 

αυτό είναι ακριβώς το θέμα! Ήταν ένα απίστευτο live και απόρησα που το Αν δεν ήταν φίσκα. Για να μην λέμε πως δεν γίνονται συναυλίες στην Ελλάδα. Hendrix με Miles Davis, όλοι ένας και ένας, η κοπέλλα μαγεία (έχει και ένα grammy). Ένα απο τα αρκετά αδικαιολόγητα απαρατήρητα live που γίνονται στην Ελλάδα (όσοι είδαν τους Isis στο Ρόδον αντί για την Παπαρίζου ξέρουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εισοδο με 20 ευρω τι να πω πιο super δεν γινοταν παιδες ο drummer πυροβολαγε αδιακριτος(αν και δεν υπηρχε καποιος που να μην τα σπαγε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου