Προς το περιεχόμενο

Myspace και δισκογραφική


publius

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και σε μας προχθες!

 

Νταξ, το βασικο θεμα πιστευω ειναι το αν σου στελνουν τελικα cdz, αλλα οπως κ ναχει μαλλον δεν αξιζει τον κοπο imo

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαχαχα , και σε μένα ήρθε σήμερα!!! Μάλλον έχουν πάρει όλες τις επαφές μας και με bot απλά βάζουν το όνομα του πρώτου κομματιού της λίστας και στέλνουν email. Προβλέπω σε λίγο όλους τους noizάδες στο cd και την συλλογή να λέγεται "noiz 4 life".

;D

 

 

Hey,

 

I heard your song, “Ftaine Oi Fones Pou Den Eginan Kravges” and I am very impressed with it. I am currently working on the Summer edition of a compilation CD titled “Rock 4 Life”. It will feature punk, indie, alternative, and all other variations of the rock genre from all over the world. I believe that your song would be a perfect fit on this project and I would be honored to have you take part...

και πάει λέγοντας..

απάτη το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εγώ δεν έλαβα ΤΙΠΟΤΑ! ΑΚΟΜΗ!

 

Και να φανταστείτε... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ MYSPACE! ΑΚΟΜΗ!

 

Παράξενο ρε μαμώτο... Και αναρωτιέμαι γιατί... Νιώθω τόσο μόνος... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα μια απ'τα ιδια και δω. Βρωμουσε απο την αρχη οτι ειναι mass message απλα σε μας εγραφε για το δευτερο κομματι και ψαρωσα για ενα λεπτο...

 

Ασταδιαλα ρε

Gibson Explorer.Telos

www.myspace.com/nervisequin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με όλους σας σχεδόν γιατί άλλωστε ήταν ένα ρητορικό μήνυμα για το τι να περιμένετε να σας έρθει στο email σας και συγχρόνως να αφυπνήσουμε κάποιους αδαείς. Σιγά μην περίμενα να κάνω και καριέρα...έτσι  ;D

 

Η αλήθεια όμως είναι οτι δεν περίμενα την απάντηση του Superfunk να είναι ψάξε στο yahoo. Και ρωτώ κάτι απλό λες SF να ξέρω να μπαίνω σε φορουμ όπως το noiz και να μην έχω σκεφτεί τις μηχανές αναζήτησης. Δεν λέω μπορεί να σκέφτηκες οτι δεν το κατέχω το θέμα αλλά να με παραπέμπεις στο yahoo, αν δεν ξέρεις μην απάντάς αφού δεν μπορείς να συνεισφέρεις όπως τόσο κάλα και ολοκληρωμένα έχεις συνεισφέρει σε άλλα θέματα παλιότερα. Άλλωστε δεν είναι ανάγκη όλοι εδώ μέσα να απάντουν σε ερωτήματα/προβληματισμούς.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση πραγματικά δεν παρεξηγήθηκα γιατί καταλαβαίνω πόσο ανούσιο είναι για έναν έμπειρο παίχτη όπως είναι ο SF να συμμετέχει. Δεν κατηγορώ τον αποστολέα αλλά το μήνυμα. Ρε διάολε αυτό που μας ξεχωρίζει από τους άλλους λαούς είναι οι ανάγκη μας ώς Έλληνες να μεταδώσουμε τη γνώση αντ'αυτού ενώ συμμετέχω και σε ξένα φορουμ που συζητάνε ξανά και ξανά τα ίδια θέματα, εδώ όταν το θέμα έχει συζητηθεί το κλείνουμε και μετά γίνεται παραπομπή του αναγνώστη ή στη συγκεκριμένη περίπτωση η συνεισφορά είναι απλώς μια παραπομπή εκτός φόρουμ.

 

Πραγματικά δεν με πίκαρες SF γιατί γνωρίζω την αξία της γνώμης σου εδώ μέσα και πολλές φορές έχω ακολουθήσει τις συμβουλές σου σε διάφορα θέματα που με έχουν βοηθήσει να γίνω καλύτερος και σε ευχαριστώ για αυτό. Δυστυχώς για το συγκεκριμένο θέμα όμως δεν βρήκα καμία συνεισφόρα από μέρους σου όπως ήλπιζα, σε ευχαριστώ όμως για το χρόνο σου. Άλλωστε πλέον φαίνεται ότι και άλλοι είχαν αυτό το μήνυμα και μέχρι να ξεκινήσω το θέμα κανείς δεν είχε πεί τίποτα. Οπότε πλέον πιστεύω οτι και άλλοι θα καλυφθηκαν για το συγκεκριμένο θέμα εξαπάτησης.

 

Υ.Γ. Ελπίζω να μην θεωρείτε προσωπική επίθεση προς το πρόσωπο του SF το συγκεκριμένο μήνυμα διότι δεν ήταν επιδίωξη μου αυτή.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

publius: Καταλαβαίνω τι λές, αλλά γενικά υπάρχει η ιδέα ότι "θα ρωτήσω τους φίλους μου", ενώ ένα απλό googling θα έβγαζε καλύτερα αποτελέσματα. Με λίγα λόγια καμμια φορά (όχι πάντω, και προς Θεού κι εγώ έχω κάνει ερωτήσεις κι εδω μέσα και παντού) ελπίζουμε να κάνει ο άλλος τον κόπο του googling απο το να προσπαθήσουμε μόνοι μας. Κάποιες φορές που δεν τα έχω καταφέρει, αναφέρω ότι το google δε με βοήθησε και άρα ρωτάω "εδώ".

 

Άλλωστε για αυτό υπάρχει και αυτό το λινκ. που αντιμετωπίζει αυτήν την κατάσταση με χιούμορ, νομίζω.

 

Προφανώς δε προσβάλω κανέναν, απλά εξηγώ τη θέση του φίλου sf.

 

Στην προκειμένη περίπτωση πιστεύω ότι ένα θρεντ σε ένα μουσικό φόρουμ, αν μη τι άλλο, είναι χρήσιμο. Απλά σχολιάζω την πιθανή αιτία πίσω απο το μικρό ποστ του sf. :)

 

Φιλικά πάντα,

 

Νικόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ Νικόλα με αυτά που λές γι'αυτό άλλωστε προς Θεού δεν υπήρξε κάποια προσωπική ίντριγκα με τον SF που πολλοί εδώ μέσα σεβόμαστε, απλά πιστέυω οτι όταν οποιοσδήποτε έχει μια απορεία θα πρέπει να ρωτάει τους ειδήμονες και αυτοί με τη σειρά τους να προσφέρουν απλόχερα και όχι να παραπέμπουν, όπως κάνω εγώ σε μαθητές μου.

Άλλωστε όλοι κάθε μέρα μαθαίνουμε, εγώ πλησιάζω τα 18 χρόνια που ασχολούμαι με την κιθάρα μόνο και πιστεψέ με είμαι ακόμα σε εμβρυϊκό στάδιο σε σχέση με άλλους αποδεδειγμένα μιας και είμαι ακόμα και για πολλά χρόνια ακόμα  άσημος  ;D ;D ;D ;D 

 

Απλά προτιμώ το φόρουμ να συνεχίσει ώς φόρουμ απόψεων και όχι να μετατραπεί σε Wikipedia. Στο τέλος θα καταλήξουμε σαν το παρακάτω ανέκδοτο.

 

Μια παρέα που είναι για χρόνια φίλοι, βρίσκονται για χρόνια και αναμοχλεύουν τις ίδιες ιστορίες ξανά και ξανά. Το ίδιο κάνουν και με τα ανέκδοτα. Έτσι για να μην κουράζονται πλέον αρχίζουν και τα αριθμούν από το ένα εως το απειροστό ανέκδοτο.

Σε μια συγκεντρωσή τους πετάγεται ο ένας και λέει.

- Παιδιά το 15

Ξεκαρδίζονται όλοι στα γέλια  ;D ;D ;D ;D. Καλά λένε φοβερό ανέκδοτο.

Πετάγεται ένας άλλος και λέει.

-Μάγκες το 3

Τρελένονται στα γέλια όλοι ξανά  ;D ;D ;D ;D. Καλά τρελό ανέκδοτο.

Πετάγομαι και εγώ και τους λέω

-Σας έχω ένα καλό...το 8

Ούτε φωνή ούτε γέλιο. Σιωπή. Τους λέω ξανά

-Καλά ρε τι έγινε;

-Εεε δεν το είπες καλά

 

Απλά μην γίνουμαι Wiki είναι πολύ βαρετό και αμφιβόλου ορθότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε διάολε αυτό που μας ξεχωρίζει από τους άλλους λαούς είναι οι ανάγκη μας ώς Έλληνες να μεταδώσουμε τη γνώση

 

Αυτό που μας ξεχωρίζει είναι ότι είμαστε η πρώτη κοσμική τριτοκοσμική χώρα στον κόσμο με πολίτες που πίνουν τον καφέ τους και δεν τους νοιάζει, αλλά μην το πας εκεί. Ολοι οι λαοί είναι άνθρωποι με ζωή και είμαστε ίσοι, αν κάποτε προσφέραμε γνώση αυτό το γνωρίζουμε πλέον μόνο από σκονισμένα βιβλία παλαιολιθικής εποχής. Μην το πάμε εκεί. Το θέμα είναι άλλο.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το πήρα ακόμη...

 

 

ΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ STARS???

 

:'( :'( :'(

 

Εσεις να περιμενετε!!!Εδω μιλαμε για σοβαρη εταιρεια και μονο 15 περιπου συγκροτηματα θα μπουν στο cd.

 

Σας κοβω να μπαίνετε την επομενη εβδομαδα που θα γινει το  επομενο compilation  :P

I Am The Lizard King...I Can Do Anything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου