Προς το περιεχόμενο

Evening News


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα νεο κομματι εμπνευσμενο απο ενα χειμωνιατικο απογευμα

 

[soundcloud]

[/soundcloud]

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Filως, τωρα που πεσανε οι χουντες και  παταχθηκε ο νεοφιλελευθερισμος εχεις γινει ιδιαιτερα παραγωγικος. Μου αρεσουν ιδιαιτερα οι παραγωγες σου kai allow me to say μου αρεσεις πολυ περισσοτερο ως πληκτρας και ενορχηστρωτης σε σχεση με κιθαριστας.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εμένα με δίχασαν τα απογευματινά νέα... :D

υπάρχουν όντως πολλά σημεία που μ΄αρέσει πολύ αλλά και θεματικές επιλογές που δεν μου κάθονται... σε αντίθεση με τον Γιώργο λοιπόν εγώ διατηρώ το Βερολίνο στην κορυφή του chart... 8)

 

ΥΓ σαν "ήχο" (ενώ είναι ισορροπημένο) θα το χαρακτήριζα "μπουκωμένο"... να υποθέσω ότι το "μίξαρες" με χαμηλές εντάσεις στα μόνιτορ (σίγουρα μακρυά από τα 85-87db που απαιτούνται) λόγω του baby Bowie και υπερέβαλες λίγο επιμέρους αλλά και συνολικά στα "κομπρεσορολιμιτεροινφλέιτορς"?...

ή τελικά να το πάρω απόφαση ότι είναι η άποψή σου και να μην στα ζαλίζω κάθε φορά... ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω ότι το "μίξαρες" με χαμηλές εντάσεις στα μόνιτορ (σίγουρα μακρυά από τα 85-87db που απαιτούνται) λόγω του baby Bowie

 

αστα.... το συγκεκριμενο το μιξαρα σχεδον αποκλειστικα με...ακουστικα  :P

 

 

ή τελικά να το πάρω απόφαση ότι είναι η άποψή σου και να μην στα ζαλίζω κάθε φορά

 

Μου αρεσει οντως τωρα τελευταια το ΓΕΡΟ "πατημα"...διατι να το κρυψωμεν αλλωστε ... με εχει επηρεασει βεβαια πολυ και το τελευταιο του Bowie οπου πιο...πατημα δεν γινεται... ;D

 

 

ε,φασεις ειναι αυτες....θα επιστρεψω στον...πολιτισμο αργα ή  γρηγορα  ;)

 

μου αρεσεις πολυ περισσοτερο ως πληκτρας και ενορχηστρωτης σε σχεση με κιθαριστας.

 

και εμενα  ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ε,φασεις ειναι αυτες....θα επιστρεψω στον...πολιτισμο αργα ή  γρηγορα  ;)

 

δεν ανησυχώ τότε... εδώ γύρισε ο Bob (Ludwig) από τον loudness war (με το εκπληκτικό για ροκ παραγωγή στις δυναμικές Chinese Democracy των GNR)... που θα πας κι εσύ... ;)  

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου