Προς το περιεχόμενο

Kιθάρες και σωστή διατροφή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε αυτο το σκεφτομαι συνεχεια το ξερεις?? ο κολλητος μου ειναι σκατολιωμενος με το γυμναστηριο εγω τον εμπασα στα κολπα αλλα αυτος εχει φαει πορωση και κανει πολλα κιλα και δεν εχει σταματησει ποτε και να σου πω την αληθεια απο τοτε που το πηρε σοβαρα δεν σταυρωνει νοτα...

Πρέπει όμως να πάρεις μια απόφαση...νότα ή μπάκα... εγώ με βαριά καρδιά αποφάσισα νότες και μπύρες...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πρέπει όμως να πάρεις μια απόφαση...νότα ή μπάκα... εγώ με βαριά καρδιά αποφάσισα νότες και μπύρες...

 

Με την τελε δεν με ενοιαζε τοσο. Τωρα με την LP που δεν κρυβει πια ολο το μπακοκοιλι, εχω περιορισει λιγο το φαι για αισθητικους λογους. Υπολογιζω οτι με μεθοδο, θαρρος και αυταπαρνηση σε κανα χρονο δυο θα εχω κατεβει κοντα 2 κιλα  :P

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα με την LP που δεν κρυβει πια ολο το μπακοκοιλι, εχω περιορισει λιγο το φαι για αισθητικους λογους.

Μπορείς να ξεκινήσεις...κοντραμπάσο! Δεν φαίνεσαι καθόλου από πίσω του

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει όμως να πάρεις μια απόφαση...νότα ή μπάκα... εγώ με βαριά καρδιά αποφάσισα νότες και μπύρες...

 

Κοιτα το εχω σκεφτει πολλες φορες και απο καταλαβαινω επειδη το εχω δεμενο το γαιδαρο (5χρονια εχω σχεση και ημαστε και αρραβωνιασμενοι) γερνω προς το νοτες-μπυρες οσο αυτα δεν επιρεαζουν το υπο ανακαινιση εντερο μου.Αλλα απο την αλλη εχεις το μυς-διατροφη-γκομενες και το σκεφτεσαι αλλα δεν ειμαι πολυγαμικος οποτε...Τουλαχιστον τα παλυεω ολα μαζι οσο μπορω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα το εχω σκεφτει πολλες φορες και απο καταλαβαινω επειδη το εχω δεμενο το γαιδαρο (5χρονια εχω σχεση και ημαστε και αρραβωνιασμενοι) γερνω προς το νοτες-μπυρες...

Κοίτα εγώ που είμαι 20 χρόνια παντρεμένος τι να πώ. Ποτέ δεν έχεις δεμένο το γαϊδαρό σου...ξέρεις πόσες μικρούλες κυκλοφορούν? Τουλάχιστον και οι νότες να μη σου κάτσουν, οι μπύρες πάντα θα είναι πιστές!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να ξεκινήσεις...κοντραμπάσο! Δεν φαίνεσαι καθόλου από πίσω του

Η να δωσεις την lp και να παρεις 335...

 

Ολα αυτα μου εδωσαν ιδεα, ενα thread με τιτλο 'τι κιθαρα ταιριαζει στο σωματοτυπο και το look μου'

Αλλα δυστυχως δεν το κοβω να απανταει κανενας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η να δωσεις την lp και να παρεις 335...

 

Ολα αυτα μου εδωσαν ιδεα, ενα thread με τιτλο 'τι κιθαρα ταιριαζει στο σωματοτυπο και το look μου'

Αλλα δυστυχως δεν το κοβω να απανταει κανενας...

 

"Αλλα δυστυχως δεν το κοβω να απανταει κανενας..."

 

Αυτο^ με τα πολυ μικρα γραμματακια τι ρολοα βαραει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κιθάρα ρε λάκηδες δεν θέλει διατροφή, ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ θέλει. Τέλος.

 

Απ'το τελευταίο μου update στο Gear List:

Fender Standard Strat. Mexico 1995. 3 color Sunburst. Seymour Duncan SSL5/SSL6RW-RP/JBJr. Όσο πιο πολύ τη χτυπάς, τόσο πιο πολύ της αρέσει  ;)

 

 

;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου