Προς το περιεχόμενο

Kιθάρες και σωστή διατροφή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

καλα πριν σκισεις κανα καλτσον διαβασε αυτο

 

http://www.fa3.gr/arthra/4-diatrofi_b.htm

 

;D

 

Μπραβο ωραια τα λεει αυτο το site για να καταλαβαινει ο κοσμος αν και η πυραμιδα που εχει ειναι λιγο γενικη γιατι εχει πολυ μεγαλη ποσοτητα στο breads &  cereal group και εχει λιγα στο fruit & veg group αμα τρως οσο λεει θα παχηνεις εκτος αν βρισκεσαι σε περιοδο αναπτυξης μυων και θες να παρεις κιλα για να καψεις στα βαρη μετα και να στεγνωσεις το καλοκαιρι.

Αλλα παντα εξαρταται τι θες να κανεις υπαρχουν κατι εκατονταδες ειδη διατροφης και διαιτας  αλλα εγω τα τελαυταια 4 χρονια κανω low carb διατροφη γιατι μαζευω ευκολα στην κοιλια και κρυβει τους κοιλιακους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω παλι σαβουρωνω οτι να'ναι αλλα ειμαι φετες... ;D

 

να και μια φωτο μου απο το περυσινο καλοκαιρι στη Μυκονο με τον Κωστα79 (δεν φαινεται γιατι εχει παει για τσιγαρα ;D ;D)

 

abs1.jpg 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι σαβουρωνω οτι να'ναι αλλα ειμαι φετες... ;D

Σιγά μην κάνεις τέτοιες φέτες με Telecaster!!!! Καλά σου λέει, να είχες καμμία LesPaul μάλιστα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ωραια τα λεει αυτο το site για να καταλαβαινει ο κοσμος αν και η πυραμιδα που εχει ειναι λιγο γενικη γιατι εχει πολυ μεγαλη ποσοτητα στο breads &  cereal group και εχει λιγα στο fruit & veg group αμα τρως οσο λεει θα παχηνεις εκτος αν βρισκεσαι σε περιοδο αναπτυξης μυων και θες να παρεις κιλα για να καψεις στα βαρη μετα και να στεγνωσεις το καλοκαιρι.

Αλλα παντα εξαρταται τι θες να κανεις υπαρχουν κατι εκατονταδες ειδη διατροφης και διαιτας  αλλα εγω τα τελαυταια 4 χρονια κανω low carb διατροφη γιατι μαζευω ευκολα στην κοιλια και κρυβει τους κοιλιακους.

 

Εισαι τουμπανο? Παγκο ποσο εχεις?

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι τουμπανο? Παγκο ποσο εχεις?

 

 

Οχι δεν ειμαι τουμπανο γιατι ειχα κατι προβληματα υγειας και ειχα σταματησει και ποτε δεν μου αρεσε το λιωσιμο για ογκο και πριξιμο στους μυς που μωλις σταματησεις μετα απο μια βδομαδα ξεφουσκωνεις απλα μου αρεσει το γυμναστηριο να ξοδευω την ενεργεια και το αγχος μου εκει κανω 5 χρονια με μια διακοπη αλλα κυριως γραμμοση και ενδυναμωση μυων.

Παγκο δεν βαζω πολλα γιατι ειχα ενα τραυματισμο στο δεξι ομο μια εποχη που το ειχα παραταβηξει με τα κιλα 110+μπαρα (4σετ x 12) στον οριζοντιο.

Αλλα αυτα δεν ειναι τπτ γιατι εχουμε κατι τυπους που τα εχουν τερματισει ολα οσα κιλα πανε αλλ κανουν πανω απο 10-15χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι σαβουρωνω οτι να'ναι αλλα ειμαι φετες... ;D

 

να και μια φωτο μου απο το περυσινο καλοκαιρι στη Μυκονο με τον Κωστα79 (δεν φαινεται γιατι εχει παει για τσιγαρα ;D ;D)

 

abs1.jpg 

 

 

Ναι Νικο αλλα δεν εχεις φωτο με τη Angelina  ;D

 

n1002396005_30232578_3818.jpg

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειμαι τουμπανο γιατι ειχα κατι προβληματα υγειας και ειχα σταματησει και ποτε δεν μου αρεσε το λιωσιμο για ογκο και πριξιμο στους μυς που μωλις σταματησεις μετα απο μια βδομαδα ξεφουσκωνεις απλα μου αρεσει το γυμναστηριο να ξοδευω την ενεργεια και το αγχος μου εκει κανω 5 χρονια με μια διακοπη αλλα κυριως γραμμοση και ενδυναμωση μυων.

Παγκο δεν βαζω πολλα γιατι ειχα ενα τραυματισμο στο δεξι ομο μια εποχη που το ειχα παραταβηξει με τα κιλα 110+μπαρα (4σετ x 12) στον οριζοντιο.

Αλλα αυτα δεν ειναι τπτ γιατι εχουμε κατι τυπους που τα εχουν τερματισει ολα οσα κιλα πανε αλλ κανουν πανω απο 10-15χρονια.

 

Αμα εισαι στον ογκο οπως λες και εχεις σφιξει φτερα-ωμο-χερια πως θες να παραμενεις γρηγορος στο σρεντ? Στο τελος θα παιζεις μονο Γερμανο!

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εισαι στον ογκο οπως λες και εχεις σφιξει φτερα-ωμο-χερια πως θες να παραμενεις γρηγορος στο σρεντ? Στο τελος θα παιζεις μονο Γερμανο!

 

 

Φιλε αυτο το σκεφτομαι συνεχεια το ξερεις?? ο κολλητος μου ειναι σκατολιωμενος με το γυμναστηριο εγω τον εμπασα στα κολπα αλλα αυτος εχει φαει πορωση και κανει πολλα κιλα και δεν εχει σταματησει ποτε και να σου πω την αληθεια απο τοτε που το πηρε σοβαρα δεν σταυρωνει νοτα και το λεει και ο ιδιος και το εχω παρατηρησει κι εγω και λεω να το κοψω γιατι μου τελειωνει η συνδρομη και εχω  πολλες ωρες στην σχολη και δεν το κοβω να προλαβαινω.Αυτο που ειπες στην αρχη χαχαχα μακαρι να ειχα σφηξει φιλε μου βλεπεις οταν ξεκινησα ημουν χοντρος αρκετα και περασε πολυς καιρος για να τα χασω αλλα το προβλημα ειναι ο τι το δερμα δεν μαζεψε οσο πιστευα οτι θα μαζεψει και μετα επαθα ενα χουνερι με το εντερο και ημουν πανω απο 6-7μηνες εκτος οποτε τα κιλακια μου χτυπησαν την πορτα παλι και τωρα ειμαι σε μια μεταβατικη φαση δλδ απο δυναμη καλα ειμαι αλλα απο εμφανιση εχω προβλημα δυστηχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου