Προς το περιεχόμενο

Kιθάρες και σωστή διατροφή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ειναι πολυ ευγενικο αυτο που λες ... Σκεψου οτι πολλοι απο μας περναμε πολλες ωρες σε αυτο το φορουμ γιατι στο σπιτι τα πραγματα που αντικριζουμε καθημερινα μπορει να μην ειναι ακριβως οπως τα θελαμε...

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ  ωραιος  +1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι καταλαβαινεις αν η ερωτηση ηταν "ποιες ειναι οι τροφες ου μισειτε?" η απαντηση σου θα ηταν η εξης:

 

1.Πρωτεϊνες

2.Αμυλα

3.Υδατανθρακες

4.Σακχαρα

5.Λιπη

 

;D ;D

 

Τι ΤΡΩΣ λοιπον ανθρωπε μου? ;D ;D

 

Νομίζω απ'τη δήλωση:

 

ζητω οι b.c rich oi jackson και οι epiphone

 

είναι εμφανές ότι ο evilgio δεν υποφέρει από έλλειψη ΣΙΔΗΡΟΥ και λοιπών ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ!  :)

 

Ή ίσως με τις bc rich και jackson τρώει τις άλλες για πρωινό οπότε και έτσι έχει μια ισορροπημένη διατροφή  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Οι γελοιες φουτουριστικες, με μαγνητες πλασματος, led inlays, ...και δεν συμμαζευεται...

2. Στο ιδιο μηκος κυματος, οι μοντερνιστικες κατασκευαστικες γελοιοτητες τυπου  Parker και οχι μονο (βλεπε "η πιο λεπτη κιθαρα στον κοσμο", "η πιο ελαφρια κιθαρα στον κοσμο", "η πιο τραγανη κιθαρα στον κοσμο", 'η πρωτη κιθαρα με αυτοματο κουρδισμα")... που κατα τ'αλλα μιμουνται τις παλιες αλλα ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΕΣ...

3. Φυσικα οι μεταλλαδικες! Κοψιματα σε τσεκουρι, τριαινα, αποχη, φωτοσπαθο... Ζωγραφιες με νεκροκεφαλες... Αληθεια γιατι τοτε δεν βγαινουν και κιθαρες με μεταλλοκεφαλες (αληθινες) ??? Δηλαδη τι, συνεχως των αλλων τα κεφαλια θα διακοσμουν τις κακες, κακες μα πολυ κακες και αγριες μεταλλαδικες κιθαρες?

4. Μα φυσικα η stratocaster, γιατι ο μονος τροπος να μην βρισκει το δαχτυλο μου στο knob του volume ειναι να ξεριζωθει.

5. "τω αγνωστω κιθαρι το περιγελωτω..."

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. BC rich ολες εκτος απο τις gunslinger που σπερνουν τον πανικο

2. Dean ολες και ειδικα τα razorback

3. Oλα τα αηδιαστικα reverse μοντελα τις Gibson

4. Oλες τις ΕSP k Jackson v, kingv, rr, και γενικα τα μοντελα με ακονισμενες ακρες σφυριλατημενες στην φλογα της μαχης

5. Οτιδηποτε γραφει πανω Rickenbaker

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μονος τροπος να μην βρισκει το δαχτυλο μου στο knob του volume ειναι να ξεριζωθει.

"[/i]

 

Το KNOB FOR GOD'S SAKE! TO KNOB FOR GOD'S SAKE!!!  :o :'( :'( :'(

;D                          ;D                                  ;D

-.OLD SCHOOL BROTHERS, OLD SCHOOL SISTERS, unite.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος. Προσωπικα παω στοιχημα οτι η τραγικη πλειοψηφια οσων αντιπαθουν τις parker δεν εχουν παιξει ποτε αρκετα με καποια αλλα κρινουν απο το κακασχημο σχημα (το οποιο πρωσοπικα δε με χαλαει καθολου, αλλα δεχομαι οτι πολλους δεν τους καθεται).

 

εχεις δικιο για το εμφανησιακο μερος,πολλοι κρινουν την parker απο το τραγικο-απαισιο-σιχαμερο σχεδιο τους :P

αλλα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου κυριως ηχητικα αλλα και η αισθηση που μου δινει

στο χερι ο λαιμος απο ανθρακονημα ειναι σαν πλαστικη κιθαρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πως είναι το headstock εύκολα σου κόβει τη χορδή κάποιος  ;D

 

Μπορει να στην κόψει (τη χορδη) και πισώπλατα χωρίς να τον δεις... :P

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου