Προς το περιεχόμενο

ΚΑΛΟ Service Κιθαρας στη Θεσσαλονικη?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello

Θελω να αλλαξω ταστα σε μια κιθαρα μου και θα ηθελα να μου πει αν ξερει κανεις καποιο καλο μαγαζι που να κανει τετοια δουλεια στη Θεσσαλονικη. Η κιθαρα ειναι πολυ μεγαλης αξιας και θελω να μου την παραδωσει "ΑΘΙΚΤΗ" αλλα και να κανει λεπτομερη δουλεια. Υπαρχει καποιος εμπιστος?

Ευχαριστω 

PRS 513 - Καλώδιο - Koch Multitone II

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ίδια περίπτωση με σένα: Παναγιώτης Λάμπης

 

 

Εισαι πολυ σιγουρος ετσι?

Μηπως εισαι ο ιδιος ο Λαμπης και μαζευεις κοσμο?

Sorry που μιλαω ετσι χωρις να σε ξερω αλλα μπορω να σου στειλω φωτος απο την δουλεια που μου εκανε ο συγκεκριμενος μαστορας σε αλλαγη ταστων και μου κατεστρεψε την πανακριβη μου ESP Mii custom deluxe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω ρε φίλε; Στη στρατ μου (maple/πολυουρεθάνη) έκανε καταπληκτική δουλειά, σε μανίκι που άλλοι δεν άγγιζαν από το φόβο μη φύγουν φιλέτα.

 

Επίσης, μου έκανε το ίδιο καλή δουλειά στο μανίκι της δεύτερης στρατ μου (rosewood). Και μιλάμε για ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ δουλειά και στις δύο περιπτώσεις.

 

Για ναχουμε καλό ρώτημα πώς σου την κατέστρεψε;

 

Όπως φυσικά καταλαβαίνεις δεν είμαι ο Λάμπης. Τον έμαθα από τον Ζάχο με τον οποίο συνεργαζόταν και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος σε ό,τι δοκίμασα.

Και για να επιστρέψω την καχυποψία, μήπως είσαι κανένας ανταγωνιστής ή κολλητός ανταγωνιστή και θέλεις να του φας τη δουλειά;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω ρε φίλε; Στη στρατ μου (maple/πολυουρεθάνη) έκανε καταπληκτική δουλειά, σε μανίκι που άλλοι δεν άγγιζαν από το φόβο μη φύγουν φιλέτα.

 

Επίσης, μου έκανε το ίδιο καλή δουλειά στο μανίκι της δεύτερης στρατ μου (rosewood). Και μιλάμε για ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ δουλειά και στις δύο περιπτώσεις.

 

Για ναχουμε καλό ρώτημα πώς σου την κατέστρεψε;

 

Όπως φυσικά καταλαβαίνεις δεν είμαι ο Λάμπης. Τον έμαθα από τον Ζάχο με τον οποίο συνεργαζόταν και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος σε ό,τι δοκίμασα.

Και για να επιστρέψω την καχυποψία, μήπως είσαι κανένας ανταγωνιστής ή κολλητός ανταγωνιστή και θέλεις να του φας τη δουλειά;

 

Ανοιξα για να καταλαβεις ενα θεμα μολις τωρα ποιο πανω..

κατεβασε τις φωτος που ανεβασα δεστες και αν θες μπορω να σου πω που μενω η να συναντηθουμε για να δεις και απο κοντα την κιθαρα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το είδα. Η κιθάρα έχει πρόβλημα.

Εγώ ότι είχα να πω για τον Λάμπη το είπα, συν το ότι, όσον αφορά σε τάστα, τη δική μου δουλειά θα την έχει πάντα. Η δουλειά στην πρώτη στρατ μου με την πολυουρεθάνη ήταν, επαναλαμβάνω, τόσο καλή που φαινόταν σαν μόλις να είχε βγει από το εργοστάσιο. Και επαναλαμβάνω ότι άλλος, γνωστός και καλός, τεχνικός από τη Θεσσαλονίκη μου είχε αρνηθεί τη δουλειά (από ευσυνειδησία), επειδή δεν θα τα κατάφερνε να μην κάνει ζημιά...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικαφιλε μου και δικαιωμα σου εννοειτε αλλα ο κοσμος πρεπει να ξερει και τα <<κακα>>

 

Το οτι σου εκανε αριστη δουλεια οπως λες δεν αποκλειει το γεγονος οτι εμενα με κατεστρεψε και κατι τετοιο ειναι τελειως αντιεπαγγελματικο ξερεις!

Να λεγα πως του πηγα κανενα <<καυσοξυλο>> θα λεγα δε πα στο διαολο τι ειχα τι εχασα.. Εδω ομως ειχε να κανει με ακριβο πραγμα κια γι αυτο και μονο το πραγμα δεν χωρανε <<συγχωρεσεις>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου ζήτησε κανείς να συγχωρέσεις κανέναν. Αλλά θα με ενδιέφερε να μας πεις και τι έγινε μετά. Του το είπες; Του ζήτησες να διορθώσει το λάθος; Πως αντέδρασε;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου ζήτησε κανείς να συγχωρέσεις κανέναν. Αλλά θα με ενδιέφερε να μας πεις και τι έγινε μετά. Του το είπες; Του ζήτησες να διορθώσει το λάθος; Πως αντέδρασε;

 

Δεν ειμαι απο το ειδος του ανθρωπου που θα κανει καβγα!Δεν το επιτρεπει και η ηλικια μου.

Οχι δεν του το πα εννοειτε για 2 λογους 1ον γιατι δεν θα αλλαζε κατι( δλδ τι? θα μου ελεγε συγνωμη? και επειτα?)

και 2ον δεν θελω να την ξανααγγιξει την κιθαρα μου εστω και για να την διορθωνε πλεον!

 

Απλος δεν θα ξαναπαω σε αυτον οπως και θα αποτρεψω και οποιον αλλο θελει να παει, αυτο αρκει.

 

Ασε που ειχε περασει ηδη 1 βδομαδα οταν ειδα την πραγματικη κατασταση στην οποια βρισκοταν η ταστιερα (το βραδυ στο φως της λαμπας δεν φαινονται οι χαραγματιες και οι γρατζουνιες στο σκουρο rossewood) οποτε μια χαρα μου φαινοταν στην αρχη!

 

Αλλα οταν ξυπνησα μια ωραια ηλιολουστη πρωια και πηγα στο φωτεινο σαλονι μου να παιξω ΤΟΤΕ φανηκαν ολα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ αλλά εδώ είσαι λάθος. Δεν μπορείς να μη δίνεις το δικαίωμα σε έναν άνθρωπο που έκανε κάτι λάθος να απολογηθεί ή να το διορθώσει, αλλά να βγαίνεις και να τον ξεφωνίζεις στο πιο μεγάλο μουσικό φόρουμ της Ελλάδος.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου