Προς το περιεχόμενο

Fender hotrod 57 candy apple red για upgrade


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και κατι αλλο ρε παιδια οι μανγητες θα μπουν στην hotrod,,,δεν μπορεσα να βρω η μου διεφυγε στο σαιτ της φεντερ τι ποτενσιομετρα φοραει η κιθαρα μου,...τι μπορει να φοραει? η κιθαρα εχει 2 noiseless και εναν tonezone...το λεω γιατι καποτε πηγα μια κιθαρα μου σε γνωσο τεχνικο να μου βαλει ενα σετ hot noiseless αγορασμενους απο γερμανια και μου πε πως ηταν τρομερα δυσκολο γιατι τα ποτενσιομετρα για τους noiseless δεν υπαρχουν ειναι ειδικου τυπου...ισχυει?? και οτι αν τους επαιρνα απο ελλαδα τους μαγνητες και οχι απο θωμα θα ειχαν και τα ειδικα ποτενσιομετρα τους μεσα...ξερετε κατι γιατι εγω ειχα φορτωσει πολυ τοτε...συγκεκριμενα συνεργαζεται με μαγαζι αυτος οποτε τους χαλασε που τους τα φερα απο θωμα,,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

500αρια ειναι δεν σου κανουν αγορασε 3 250αρια καλης ποιοτητας (cts) & τα Fender cts ειναι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παιξει καποιο ρολο στον ηχο?θα ειμαι πιο hogh output?

 

Αυτο ειναι αστειο η οχι?Για να ξερω να απαντησω.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεγαλα σε τιμες ποντεσιομετρα αφηνουν να περασουν περισσοτερα πριμα (οσο πιο μεγαλη η τιμη τους τοσο περισσοτερο πριμο ηχο επιτρεπουν να βγαλουν οι μαγνητες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου