Προς το περιεχόμενο

Η Hellraiser 7 ειναι πραγματικοτητα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον πριν λιγα λεπτα εφτασα σπιτι με την καινουρια κοπελα τελευταιο μοντελο στην "ελλαδα".

Σε μαυρο χωρις τρεμολο και κουραφεξαλα καναμε και κατι παζαρια γιατι δεν και πολλα λεφτα και να ειναι καλα ο ΤΑΣΟΣ μου την εδωσε και πιο φτινα απο το Thomann.Το καικο ειναι οτι δεν μπορω να παιξω γιατι εφυγε μια χορδη η D γιατι ηταν κομενη τσιμα τσιμα αλλα δεν πειραζει θα παω αυριο να μου τη σεταρουμε στο αιγαλεω.Ειπα να μοιραστω τον ενθουσιασμο μου μαζι με ολους του schecterαδες εδω μεσα.

Ειναι ΚΟΥΚΛΑ γυαλιστερη γυαλιστερη.... ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα την παω για σεταρισμα αυριο γιατι λειπει μια χορδη τωρα , δεν ηξερε το παιδι στο γαλατσι κιθαρες  και θα σας βγαλω photos και θα σας πω και την γνωμη μου παντως με τις χορδες που εχει τωρα δεν ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τον ηχο θα σας πω αυριο το βραδυ για σιγουρα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε freddy καλοριζικη και καλοπαίχτη!!!Μακαρι να την χαρεις οπως θες....

 

Αφου λες οτι δεν σ αρεσουν οι χορδες,αυριο που θα την πας αλλαξε τες ολες και θα σ την σεταρουν σωστα!!!

Θελουμε review και κλιπακια...και κανα βιντεακι να γουσταρουμε...

 

υ.γ. επειδη βλεπω οτι στο θεμα..ειναι Schecteroφιλοι αν καποιος εχει την Omen 6 Extreme ασ μου στειλει ενα πμ..ty

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια χαρά τη βλέπω...έξι χορδές έχει...γιατί δεν μπορείς να παίξεις? ;D ;D ;D

 

Καλόπαιχτη ρε φίλε!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοπαιξιμη φιλε μου!

 

αλλα ρε φουστη μου αυτη η Ελλαδα μπακαλικο εντελως!

πουλανε καινουρια κιθαρα χωρις χορδη κ ασεταριστη.....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου