Προς το περιεχόμενο

Η Hellraiser 7 ειναι πραγματικοτητα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φρεντυ,καλοριζικη και καλοπαιχτη η Σκοτεινη! :D

Καλα κανει και ειναι πιο χοντρο το μπρατσο της,και πιο καλα ακομη στο γνωστο σημειο!

Το μπρατσο της ειναι απο μαονι,που ως γνωστον σπαει ευκολα σε μια πτωση,

ακομη και μεσα στη θηκη... :(

Οποτε πιο χοντρο-πιο σιγουρο (size does matter ;D)!

 

-Φτου-φτου!(ετσι για το "κακο ματι"..!)

 

Υγ:Ρε,μην την τσακισεις σε καμμια γκοθοσκηνη και μετα πεις οτι στη ματιαξα εγω... ;D

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

προτείνω μια αλλαγή της μπαταρίας

δεν κοστίζει και κάτι στο φινάλε φινάλε

σου μένει για αργότερα ;D

 

οι emg και κάτω τέρμα θεού να είναι δεν γίνετε να νεκρώσουν τόσο

(τουλάχιστον όχι τόσο όσο περιγράφεις)

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτείνω μια αλλαγή της μπαταρίας

δεν κοστίζει και κάτι στο φινάλε φινάλε

σου μένει για αργότερα ;D

 

οι emg και κάτω τέρμα θεού να είναι δεν γίνετε να νεκρώσουν τόσο

(τουλάχιστον όχι τόσο όσο περιγράφεις)

 

Αλλαξαμε στο μαγαζι γιατι δεν επαιζε καθολου αλλα θα την αλλαξω θα βαλω μια καλη αλκαλικη duracel και θα την αλλαξω σε ποσο καιρο μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε τσαμπα στην δωσαν την κιθαρα?

Της ελειπε μια χορδη , δεν ειχε μπαταριες , ηταν ασεταριστη , δηλαδη τι αλλο μενει ? Οι Mazoo and the zoo που παιζουν την καμηλα πιο περιποιημενα οργανα τους δινουν και ας τα εχουν μονο για air guitar ! eleor

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε τσαμπα στην δωσαν την κιθαρα?

Της ελειπε μια χορδη , δεν ειχε μπαταριες , ηταν ασεταριστη , δηλαδη τι αλλο μενει ? Οι Mazoo and the zoo που παιζουν την καμηλα πιο περιποιημενα οργανα τους δινουν και ας τα εχουν μονο για air guitar ! eleor

 

+2112

ΘΕΟΣ!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε τσαμπα στην δωσαν την κιθαρα?

Της ελειπε μια χορδη , δεν ειχε μπαταριες , ηταν ασεταριστη , δηλαδη τι αλλο μενει ? Οι Mazoo and the zoo που παιζουν την καμηλα πιο περιποιημενα οργανα τους δινουν και ας τα εχουν μονο για air guitar ! eleor

 

Φιλε ηταν η τελευταια και την πηρα οπως ηταν και εκανα και το κοροιδο και ειμαι και ευχαριστημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bρε Φρέντυ, η αγορά οποιουδήποτε μουσικού οργάνου είναι αυστηρά προσωπική υπόθεση. Πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να το δοκιμάζεις και να του κάνεις μια προσεκτική επιθεώρηση πριν το αγοράσεις. Στην περίπτωση που νιώθεις ότι δεν έχεις το "μάτι" ενός έμπειρου, πάρτον κι αυτόν μαζί και τάξε του μια μπύρα για τον κόπο του. Εγώ μόνο μια (1) κιθάρα έχω αγοράσει με παραγγελία από το ίντερνετ χωρίς να την έχω δοκιμάσει προσωπικά και ήμουν κ$#!%φαρδος που μου βγήκε ωραία. Μικροατέλειες υπήρχαν βέβαια, και αν τις είχα δει εκ των προτέρων θα διάλεγα μια άλλη.

 

Εσύ που την είχες και μπροστά σου γιατί δεν την τσέκαρες πολύ πολύ προσεκτικά; Και αν έβρισκες ατέλειες, γιατί δεν τους έλεγες (ευγενικά) ότι θα την πάρεις μόνο αν στην δώσουν σε τιμή ξεφτίλα, αλλιώς θα περιμένεις να φέρουν τις καινουργιες?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχε καμια κατασκευαστικη ατελεια η κιθαρα μονο μπαταρια αλλη ηθελε.

Επισης ηταν τελευταια οποτε δεν ειχα και πολλες επιλογες.

Βεβαια το μαγαζι ηταν κλειστο (δευτερα απογευμα) και με περιμενε καποιος που του ειχα πει οτι θα παω απο εκει γιατι δεν μπορω αλλη μερα τα φωτα ηταν κλειστα και ηταν βραδακι 7:30-8:30 και δεν εβλεπα και πολλα μετα που την κοιταξα καλυτερα ειχα μια δυο "πολυ ελαφριες" γρατσουνιες αλλα τπτ σημαντικο.

Η κιθαρα παιζει μπομπα και σημερα μου εκαναν παρατηρηση γιατι τρεμουν τα τζαμια απο τα αλλα διαμερισματα

της πολυκατοικιας (Τα μπασα της εβδομης χορδης).

Η τιμη ηταν καλη 850 την πηρα στο thomann εχει 859 (καλα σιγα την διαφορα αλλα πηρα ενα σετ χορδες ΛΟΛ)

Επισης δεν περιμενα να χρησιμοποιω το σπλιταρισμα αλλα τελικα ειναι πολυ χρησιμο και εχει και πολυ ωραιο ηχο κιολας.

Ανεβασ ακαι τους μαγνητες γιατι ειχε λθγο χαμηλο Gain και τωρα ειναι μια χαρα και πολυ βολικη -δεν το περιμενα ετσι-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κιθαρα παιζει μπομπα και σημερα μου εκαναν παρατηρηση γιατι τρεμουν τα τζαμια απο τα αλλα διαμερισματα

της πολυκατοικιας (Τα μπασα της εβδομης χορδης).

Πιστεύω ότι η κιθάρα πέρασε το πιο σημαντικό τεστ για μια 7χορδη Σέχτερ με επιτυχία. Καλά παιξίματα, αλλά για καλό και για κακό πες μας σε ποια οδό μένεις για να μην πιάσουμε ποτέ διαμέρισμα εκεί. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου