Προς το περιεχόμενο

Γνώμη για δημιουργία και αγορά guitar / amp Bundle


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε μαύρο ομως την Classic δεν την βρίσκω πουθενά εκτός απο thomann. Aλλά να μου πεις με το dv247γύρω στο 20αρικο είναι η διαφορά οπότε κλάιν.Αξίζει και μια case για την κιθάρα ή να μενα με την Deluxe Gigbag που δίνει;Για ενισχυτή κάτι καλύτερο και οικονομικότερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαυρη? Τωρα μας τα χαλας  :-\

Για ενισχυτή κάτι καλύτερο και οικονομικότερο;

Καλυτερο του frontman και οικονομικοτερο του blackheart?

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_ga5.htm

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_ga5g112.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλοί οι Harley Benton σαν μάρκα?Απο άποψη αξιοπιστίας θέλω να πω.Ηχητικά ναι,αρκετά καλός μου ακούγεται..Όσον αφορά για το χρώμα την ήθελα σε μάυρο οπωσδήποτε..Είναι και οι ρημάδες οι επιρροές(βλέπε Gilmour..!) ;) ;D...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αντικατασταθει το pickguard με μαυρο, συμφωνω και επαυξανω! Ο ga5 εχει συζητηθει πολυ εδω και δεν θυμαμαι να διαβασα κατι αρνητικο για την αξιοπιστια του, ετσι κι αλλιως ειναι πολυ απλο μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλός φαίνεται,όντως!Όσο για το pickguard,αυτό είναι το ζητούμενο!Γι αυτο θέλω μαύρη κιθάρα.Η γνώμη σου για gigbag ή case? Η classic αν δεν κάνω λάθος έχει gloss μανίκι έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μ αρέσανε φίλε ιδιαίτερα τα Roland.Τα είχα ξανακοιτάξει και δεν μου κάναν ιδιαίτερη εντύπωση.Είναι καλύτερο ένας modelling ενισχυτής ή ένας απλός και ξεχωριστή πεταλιέρα/preamp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια ακόμη διευκρινιστική ερώτηση:Η Classic από την Classic Player πέραν του οικονομικού,έχουν μεγάλη διαφορά σε ποιότητα,ήχο,parts κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μ αρέσανε φίλε ιδιαίτερα τα Roland.Τα είχα ξανακοιτάξει και δεν μου κάναν ιδιαίτερη εντύπωση.Είναι καλύτερο ένας modelling ενισχυτής ή ένας απλός και ξεχωριστή πεταλιέρα/preamp?

Μη ξεχνας μιλαω για τιμες κοντα στα 100 ευρω ετσι..Σε καμια περιπτωση ουτε κι εγω θα τον αγοραζα...Για μενα απλος με πενταλς για να customareis τον ηχο σου..Αλλα...λαμπα... :)

sdsds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου