Προς το περιεχόμενο

PRS+Waves= G.T.R


nuno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://namm.harmony-central.com/SNAMM05/Content/Waves/PR/GTR.html

 

Στο παραπάνω link μπορείτε να διαβάσετε πληροφορίες για το νεο προϊόν της Waves σε συνεργασία με την PRS.

To Σαββατοκύριακο είχα το demo DVD στο σπίτι μου και πραγματικά έπαθα πλάκα με τις δυνατότητες που δίνει, την ποιότητα των ηχων (με την εγγύηση της waves), και (κυρίως) την ευκολία χειρισμού.

Μια κιθάρα και ένα καλώδιο αρκούν για να μετατρέψουν το δωματιάκι μας σε ένα πλήρως εξοπλισμένο στούντιο.

Ιδανικό για τους μοναχικούς καβαλάρηδες, που δεν έχουν ή δεν ενδιαφέρονται να αποκτήσουν μπάντα, ή για όλους μας, όταν ηχογραφούμε στο PC μας.

Cheers :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμές Θωμά:

Waves GTR Guitar Tool Rack 550Ε

Waves GTR Guitar Tool Rack TDM 1140Ε

 

Κομματάκι πολά δεν είναι;

Εκτός και αν κάνει πράγματα τα οποία δεν κατάλαβα (το πιθανότερο... :oops: )

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παρακάτω είναι προσωπική γνώμη.

Εγώ σκέφτηκα το εξής απλό:

Στο σπίτι μου για μελέτη, έχω έναν trademark 10 και ένα wah.

Πρέπει να μου έχουν κοστίσει γύρω στα 700 ευρώ.

Υπόψην οτι προσωπικά πάντα όταν μελετάω έχω και τον υπολογιστή ανοιχτό, είτε γιατί διαβάζω μέσω guitar pro, είτε για να ακούσω το αυθεντικό κομμάτι και να παίξω από πάνω, είτε για να γράψω, είτε γιατί κατεβάζω κάτι από το internet.

¶μα ακούσεις τον ήχο του ΤΜ10 (που αντικειμενικά για ενισχυτής δωματίου είναι από τις καλύτερες αγορές) , σε σχέση με αυτά που άκουγα εχθές στο demo DVD, θα έβαζες τα γέλια. Βέβαια στη μια περίπτωση μιλάμε για ξερό ενισχυτή, ενω στην άλλη, σειρές ενισχυτών, προσωμοιώσεις καμπινών, μικροφώνων, 24 εφφέ, και όποιον συνδυασμό μεταξύ τους επιθυμείς.

Να συνεχίσω?... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ακουσα και δεν με ενθουσιασε καθολου.. :?

χiλιες φορες ο engl μου,αν και λατρευω τα plug ins της waves!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου