Προς το περιεχόμενο

marshall dsl 401


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eμενα προσωπικα μου αρεσει παααααρα πολυ ...ωραια γκαζια ......και ωραια καθαρα ....αλλα αυτη ειναι δικη μου γνωμη....τεσπα ;D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=V2XB0W26ycw

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=i6jxTChhD7w&feature=related

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω τον παραπανω ενισχυτη(jcm 2000 dsl 401). Ειμαι πολυ ικανοποιημενος για την ευελιξια του αλλα και για την αποδοση του στις χαμηλες εντασεις μεσα στο σπιτι και ωραια γεματα γκαζια στο τριτο καναλι. Ακουσε τον σιγουρα αφου τον εχει και φιλος σου γιατι τα γουστα διαφερουν. :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και?

 

DSL 100 -> EL34 τελικες

 

DSL 401 -> EL84

 

Σιγουρα θα υπαρχει διαφορα στον ηχο αναμεταξυ τους. Ομως δεν μπορω να πω περισσοτερα γιατι δεν εχω ακουσει τον 401.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και?

 

 

επειδη τον combo τον εχει ο κολλητος μου μπορω να σου πω οτι ειναι καλο πεταλομηχανημα δηλ. ακουγεται παρα πολυ καλα αν του βαλεις drive πεταλια,το βρωμικο καναλι εμενα δεν με γεμισε σχεδον καθολου αντιθετως το καθαρο ηταν γλυκο και Marshallατο το οποιο μου αρεσει...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DSL 100 -> EL34 τελικες

 

DSL 401 -> EL84

 

Σιγουρα θα υπαρχει διαφορα στον ηχο αναμεταξυ τους.

 

Tεραστια διαφορα.

 

Οσον αφορα στον 401: δεν εχει και μεγαλη σχεση με την υπολοιπη σειρα dsl (η τουλαχιστον με τους μεγαλους αδελφους του). Επιπλεον τα πρωτα μοντελα της σειρας ειχαν καποια προβληματα υπερθερμανσης και ουκ ολιγοι ιδιοκτητες ανεφεραν προβληματικη λειτουργια (εκ των υστερων υπηρξε καποια διορθωση απο πλευρας Marshall). Kατα την ταπεινη μου γνωμη , αν και δεν ξερω ποσα χρηματα σου ζητανε γι αυτον τον ενισχυτη, υπαρχουν πολλες αλλες καλυτερες επιλογες.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι τοσο οπαδος της marshall ειπα και πριν οτι μου αρεσουν περισσοτερο τα καθαρα του fender

αλλα ο φιλος θα μου τον δωσει σε καλη τιμη

παντως αυριο θα τον ακουσω και θα δω τι θα κανω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου